Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

vladka19

naozaj veľa na Teba mnohé myslíme a prajem Tebe aj Tvojej celej rodinke nech sa to všetko dá do čo najskôr do poriadku, veľa síl bojovať a nech tá opka dopadne čo najlepšie k spokojnosti...budeme na Teba mysliet ked budeš mať termín opky daj vedieť..pre mňa si velký vzor ako to všetko nadľudsky zvládaš..klobúk dole pre Tebou

Liliana65

monikasss

Ahoj, len som chcela, že ja som bola tiež v Brne v tej istej klinike a aj Cheeky, obe sme boli spokojné absolútne, viem o čom hovoríš ;)

xexenka

Vladka tiez na teba casto myslim, ako sme sa v 2010 vytesovali s novych prsicok. Potom nastali u teba problemy, teraz ja po reopke.

VERIM ze budeme spokojne. Aj ked u mna to zatial nieje najednicku, no je tam stale cas na usadnutie&upravenie.

Drzim palce+myslim+modlim :*

campa

Vladka 19

Je mi velmi luto co sa ti stalo a verim ze by nikto nechcel bit na tvojom mieste.Taketo znetvorenie zle vykonanej prace nema hanbi!!!
Verim ze spravodlivost Panbozko vidi a dopadne to ako ma!
A ze coskoro ta uvidime s krasnymi prsiami....
Zelam ti to zo srdca...

sue33

Vláda 19
Len sa rozpis, presne na to by malo forum slúžiť. A po tolkej bolesti máš aj ty právo povedať čím si si musela prejsť..