Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Enigmatico

Ahojte damy,

je medzi Vami taka, ktora by mala zaujem o blizky termin 17.01. u MuDr. Cervena? Ponukla by som ho na vymenu s terminom koncom februara alebo v prvej polovici marca. Dakujem

Zuleko

Tomasova
Ja som po prvej op nemala zvlneny implos tak zeby to bolo vidiet a citit, ale ked som sla na sono, kvoli druhej op , mala som v sprave, ze ma tiez obidva implose jemne zvlnene.No nebolo to volnym okom viditelne a pocitovo tiez som nic necitila.

Zuleko

Tomasova
Pravdepodobne mas zvlneny implantat, stava sa to zenam co pred op maju velmi male prsia a skoro ziaden tuk.Implantat nema dostatocny priestor aby sa rozlozil a tak sa zvlni.Maju to aj niektore baby tuto z fora.Nejde v podstate o nic vazne, pokial to vlnenie nie ke do oci bijuce.

tomasova

babenky pomoc
prosim vas kocky co mate po,nevsimli ste si nahodou niektora na sebe ze ked ste v predklone tak zo spodu prsnika mate ten silikon zvlneny?????ja som si to vsimla dnes,nejako som sa predklonila a zo spodu zvlnenie....skoro som obrptavela,uplny sok....tak teraz neviem ci je to normalne ci problem????pokukajte sa a piste prosim....

monikasss

february

Tebe sa krásne tie prsia vyformovali za tých 5 mesiacov....... myslím že mám podobné Tebe možno trošinku viac od seba než Ty ale snáď ich aj ja budem mať také krásne ako Ty.

Zuleko

Janica
Ked ti mozem poradit, ak ti doktor dovoli vezmi si 400ml.Ja mam skoro na vlas rovnake miery ako ty, 72cm pod cez som mala 83, vyska 170 a vaha 52 kg pri prvej opke(teraz mam o par kg viac) tak sa pozri ako vyzerali na mne tie 390ml.Mozno ti to pomoze.Nosila som po op podprsenky prevazne C, niektore D.