Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Rita149
aku velkost podprsenky prosim ta nosis? krasne dokazes prsia spojit v podprsenke. Mne sa zatial nepodarilo take najst :)

rita149

Vladka

ok nebudme to rozoberat uz. nepamatame si vela krat to co si nechceme pamatat.Ale to je jedno.
Drzim palce nech ti to tento krat dopadne dobre a si spokojna, verim že budeš.

nadranka

Najlepší trest pre všetkých dr. ktorí dokážu takto znetvoriť ženy, by som dala doživotný zákaz pôsobiť ako plastickí chirurgovia. A nepískli by si ani ako patológovia.

Rozalka

Vladka19
aj ja ti držím palce,aby sa tá tvoja nočná mora už skončila a vedela sa tešiť skrásného dekoltu. Stále na teba myslím, odkedy som tu prečítala tvoj príbeh!! Ja som tiež bola objednaná na opku do Chirmedu, ale pre určité veci ktoré som sa dozvedela som išla ku Očenášovi, a to ešte tvoj príbeh som ani nevedela. Je mi to strašne ľúto ako každej spackanej pacientky. my kroré to máme úspešne za sebou si to ani predstaviť nevieme!! Ja osobne by som sa nikdy nedala operovať Karčmárom aj keby neviem čo bolo!

matilda1

Mamita a kedy mas opku?a kde?a ake si idrs dat?ja mam anatomy ja som nemala ziadne prsia volili sme radsej tieto a pri reopke este zvazim:-)drzim ti palce

mamita

Kočky ďakujem jeho práca sa mi pači tak sa mu dúfam podaria aj tie moje :o)... Inak aj mne najskôr navrhol anatomy ale ..nakoniec sme ss na moju radosť dohodli na gulatych.. Držte mi palce už nech to mám za sebou

matilda1

Aj ja som bola u Trsku v Prievidzi.prijemny doktor detailista a tiez som si nechala poradit chcem ist na reopku a urcite opat k nemu ja som s jeho pristupom vzdy bola spokojna.

0705bubu

mamita

ahoj aj ja som bola u Trsku v Pd. Je velmi dobry odbornik.Je pravda ze je za prirodzenejsi tvar a radsej je za kvapky ale ja som isla tvrdo za okruhlymi a ked povedal ze sa mi daju dat tak nebolo o com :-) samozrejme ze keby po kompletnom merani a zvazeni vsetkeho povie ze gulate nie tak idem aj do kvapiek.Sak mrk v galerke. Som nadmieru spokojna aj konzultacia bola detailnaaaa. Je to mily clovek a otvoreny a vie o com rozprava. naozaj treba dat aj na rady lekarov.