Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

cicimici
idem k dr.cervenovi mi sme sa nebavali ze kolko max.zacak 300 a ja ze ci 350a ze ano ale preto rozmyslam.ja mam siroky hrudnik pod 73 a cez 83 vyska 169,52.objednane mam pre istotu aj 400 lebosi myslim xe 350 sa mi bude malit.ty mas uzky hrudnik tak preto vyzeraju aj vacsie ze mas.myslim ze na mne budu takto ako tebo vyzerat tie 400 moje dohady no zaroven nechcem bomby chcem plne cecka a to neviem ci by boli pri 350 i ked pooperacnu mi pise 70c.tak ma to mili.

strangeemily

kvet11

ahoj,ja mam opku az na september a navrhnute mam 300ml,okruhle,no ja som len zvedava lebo cicimici ich ma dost velke aspon mne sa tak zdaju,niektore kocky tu maju aj 400-500 a nepridu mi take velke ako ma napriklad ona a to ma len 325ml:)ale jasne zalezi to vsetko na postave ja som velmi drobna takze som zvedava ako na mne tie 300 ukazu.

Zuleko

Lilabmw
Neda sa to, ja som tiez vravela doktorovi ze sa mi pacia takmer uplne prsia pri sebe a on mi nato, ze s tym on nic nevie urobit.Raz ked mas daleko prsia od seba, blizko pri sebe ich nebudes mat.Zavisi to kde sa ti napaja sval.Ale na druhej strane kedze mas vacsi implos tie prsia budu vyzerat ze su trosku blizsie;)

lilabmw

Baby pri druhej opke mi vie dr.posunut prsicka blizsie ked uz je sval povoleny?Lebo pri druhej by som chcela aby som ich mala blizsie k sebe.Jedna znama hovorila ze az pri druhej ich jej dal k sebe tak preto sa pytam co si o tom myslite?

campa

Cicimici

Som rada ze sa uz citis prace schopna,ako ten cas rychlo leti za 8 dni budem uz aj prsnata.Budem mat rez cez pazuchu ako ty,450 ml,vysoky profil,Dr.Cerven.
Myslim ze tie bradavky ta prejdu,aspon tak hovoria moje kamosky,bohvie preco je to tak ze su take citlive?...
Prska sa formuju az do 3 mesiaca,este ti asi musia riadne zmeknut a potom ich das blizsie k sebe,radsej ich este nenamahaj ved si len mesiac po opke.A koza si ti musi zviknut ña implose,mas ju teraz uplne napnutu.Deticky si este nemala vsak?

Zuleko

Cicimici
Dakujem pekne za odpoved.Ano je tuhy biely, mam to z dm, to som kupila na skusku a potom krd budem spokojna kupim kvalitnejsi. Tento je bio, panensky a lisovany za studena.