Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ja ti Vladka verim a beriem vsetko co si napisala.Nebudem ti tu pisat, ze si viem predstavit zit s takymto hrudnikom, lebo by som klamala.Neviem si to predstavit ci by som mala 20,30,40 alebo 50 rokov.Len chcem aby si pochopila ze vsetko pozitivum co pisem na Chirmed sa vztahuje vylucne na moju osobu.To, ze ja som s nimi spokojna neznamena ze aj iny musia byt.Nikoho nepresviedcan aby tam siel a ani nepisem ze su najlepsi chirurgovia na svete.Len mam dvakrat dobru skusenost s nimi.

sue33

Vladka 19
Strašne moc ti držím palce. Aká arogancia takto sa zachovať po tom ako ťa takto dokalicil. Ja chápem že aj lekár je človek a môže urobiť chybu, ale ten prístup ako sa zachoval po je až zarazajuci. Obdivujem ťa a myslím, že žiadna z nas si nevie predstaviť čo si zažila pokial sa jej niečo take nestane. Prajem ti veľa síl a zdravia. Myslím na teba:)))

Zuleko

Vladka
My sme to uz viackrat preberali tu na fore.A nechcem sa opakovat dookola ako papagaj.Ja chapem tvoj postoj a nesudim ta. Tak chap prosim aj ty moj, ze raz ked som s nimi spokojna nebudem na nich kydat.Prvy krat som bola v narkoze asi dve hodiny.Pri druhej opke to boli tiez pravdepodobne dve hodiny, ale nakolko som zacala pi dvoch hodinach od operacie krvacat museli ma znovu dat do narkozy, implantat vybrat, vycistit vnutro a nanovo zasit takze asi dalsie dve hodiny.To ako by som sa zachovala keby som bola na tvojom mieste Ti neviem pivedat, pretoze som v takejto situacii nebola.Mozem len filozofovat.Mozno by som sa zachovala uplne inac, mozno presne ako ty.Co ti viem povedat je to ze by som sa s nimi snazila zo vsetkych sil dohodnut, aby napravili to co pokazilu a nezacala by som o nich vypisovat vsade po forach, ale to som zase ja.Uz viackrat som ti napisala a myslim to uprimne, ze ti drzim palce, abysi opat zila plnohodnotnym zivotom!

olivka21

Enigmatico
akvsi chces vymenit termin opky,dohodni sa s vladkou19,nech uz to ma za sebou! Ja idem na opku zac.februara,takze ti asi nepomozem,ale ani bysom nemejila,uz som nastvena na ten den

olivka21

Vladka19
velmi tazko sa to cita a este tazsie sa pozera na tvoje fotky,ale som rada a obdivujem ta za odvahu zverejnit to. Verim a modlim sa za to,aby z teba dr.cerven spravil zenu... kedy mas termin?

Mery NR

monikasss
presne ako píšeš, bohužiaľ sa aj toto stáva :-( ale vie ma vyviezť z miery keď si doktor neprizná chybu, nezachová sa ako ľudská bytosť ale ako bezcitný magor a za reopku si vypýta od pacientky ďalšie prachy. v takýchto prípadoch by mala byť bezplatná reopka samozrejmosť!!
vladka19
často na teba myslím a držím ti palce, a aby tí, ktorí ťa znetvorili a spôsobili ti toľko problémov pykali za to!!! nehovorila by som tak, keby sa k tebe dôstojnejšie zachovali, ale to ako sa k tebe aj po neúspešnej reopke správali nerobia ani zvery medzi sebou.
v NR to mohol byť buď Mládek, Kováč alebo Očenáš. V tom čase tam tuším aj Zamboj operoval, ale to som si už neni istá..
Ktovie čo je pravdy na tom článku.. či sa to aj vôbec stalo..

misaela

ahoj vladka,
chcela by som ti povedat ze sa vobec nemusis ospravedlnovat za to co si o tvojej situacii tu na fore povedala a co nie. ziadna z nas si ani trochu nedokaze predstavit akosi sa po tom vsetkom citila fyzicky a najme psychicky. plus do toho natlak z kliniky. je evidentne ze chybu si nepravila ty, ale niekto neuveritelne arogantny, kto uz dufajme neublizi ziadnej zene. drzim ti palce a prajem aby ti Dr.Cerven vrátil dusevnu aj fyzicku pohodu a mala si opat zo svojho tela radost

mravcadlo1

monny3 ja som išla do prace na 10 deň ale keby išlo len o brucho tak som schopná aj na ma drudý deňn makat to brucho som vobec necitila jedine čo ma obmedzovalo bolo žťe som mala dreny 1 tyžden a tie hadičky ale ja som expert doma ma mrle žraly tak som sa na 3 den vybrala do obchodu aj s hadičkami :D pychla som ich do kabelky :D

tomasova

zuleko
ja ked normalne stojim ci sedi a lezim tak nic,uplne krasne nmekke normalne prsia,to iba v uplnom predklone je citit...strasne som sa zlakla...a dakujem za odpoved...