Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

ivava
paradne prsíčka , chvalim velmi!

tomasova

ak mas neistoty tak sa objednaj na sono prs,ja som bola 14.12 ked som bola na kontroel po roku a vsetko ok.
Ked sa predklonim tak citim na bokoch vlnenie, ale nie je to vlenie len jednoducho ten implantat je vaci ako sval a sval mi ho uz dalej neprekriva tak ho citim lebo tam nemam tuk, Ma to naozaj vela bab, neboj sa!

tomasova

rita149
dakujem ti za nazor,ukludnil ma ,je pravda ze vela tuku tam nemam a citim to len v predklone tak dufam ze to je ok,a vazim cca 56-57kg,neviem dlho som sa nevazila

february

monikasss

ano myslím, že základ sme mali veĺmi podobný, no trošku im to trvalo, ale už sa dotvarovali, boli všelijaké, ale všetko chce čas, ja som max spokojná

skoricka

dakujem,Ty ich máš krásne od začiatku, veĺmi ti pristanú

vladka19

aj ja Ti moc držím palce a myslievam na teba, keď tu čítam baby, dovrzaných operácií je dosť, ale máloktorá ide takto verejne s kožou na trh ako Ty, aj toto treba ukázať babám, lebo riziká sú vždy, takže klobúk dolu, že si mala tú odvahu, aj keď častokrát sa tu musíš brániť

a baby k tomu článku, neverte všetkému čo bulvár napíše, lebo čas.sk nič iné nie je, všetko je len údajné, nič konkrétne, dovymýšĺané a senzáciechtivý čitateľ diskutuje a redaktori si mädlia ruky, sledovanosť zase stúpa... Nie žeby sa také dačo nestalo, ale kde, kedy a prečo...veď tie jazvy svedčia o tom, že to robil dáky mäsiar a nie chirurg-odborník, také jazvy nemá ani jedna z nás, či z avelane, novamedu, mediklinik....

Juliana88

Ahojte, ja by som sa chcela opytat ci viete niekto poradit s tvarom?
Ja mam tak polky prsia a idem si dat spravit, ibaze mam prirodzene jemne smerovanie do von. Vraj to najlepsie koriguju implantaty pod zlazu, ale jednak to nechcem a jednak v centre kde mam znamych robia iba pod sval + mi doktor poradil ze to smerovanie do von mi zhorsia tie anatomicke=slzicky , cize si mam dat okruhle,ale bojim sa toho ze to vyzera az moc neprirodzene a ja som chcela prirodzenejsie.
A este ak poznate nejaky nazor na MUDr.Pikulu alebo stranu kde sa rozoberaj dajte mi vediet prosim. Mam ist uz o 2 tyzdne.
A 2
A 350 ml je vela ?
Dakujem velmi pekne!!