Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Lucka83

Ahoj zlatik pytala so sa ako sa maju prska... Tak obcas este pobolievaju a bradavky su extremne citlive, inak uz si celkom sadli a nevyzeraju ako gule, hlavne hore lebo ja teda vela vlastneho materialu nemam tak uplne prirodzene vyzerat nebudu. Na tom kde mam vacsi implos citim trochu zboku vlnky, opytam sa na to dokiho ked k nemu pojdem za mesiac. Uz spim od vianoc bez podprdy a aj na bruchu, trosku podlozim ruky aby netlacili prsia.

Baby z avelane - ked pojdete na kontrolu opytajte sa vasho doktorka na ten clanok v diva a vas cas. Co za blbost to je.

tomyum1

Kamilisko
Pozri diskusiu 2 dni dozadu, tam to uz baby rozoberali, clanok uz bol na vas.cas.sk.

Sa mi tak zda ze tato druha verzia clanku je este menej uveritelna ako ta prva. Ked sa uz stazuje baba do medii mala uviest konkretnu kliniku a lekara, inak clanok nema ziadnu vypovednu hodnotu. To by mali vediet aj novinari a nie len tak tliachat do bludu neoverene informacie.

kamilisko

Ahojte baby,
dnes na diva.aktuality.sk je článok
nejakej babenky, ktorej lekar skazil úúúplne prsia, článok sa volá: Kataríne plastikami zdevastovali prsia, neviete u koho bola, spomína sa klinika v Nitre, snáď nebola v Avelane? Viete o tom niektorá?

fufu

Enigmatico
ja mám termín zač.septembra,lebo som nechcela ísť v lete. Ak budeš mať záujem, tak sa ozvi. Neviem, aké teraz dáva Dr. termíny

monny3

rita
ja som to nechala tak a riesila som to ,ze som si dala teraz v decemri spravit sono a zistili mi cysty co som neni tiez nadsena,dnes som volala sestricke a ona,ze ked sa doktorovi nebude niec pozdavat,ze on ma posle na sono tak uvidim...

mravcadlo
prosim ta to ti zaroven aj odsali tuk?lebo v spodnej casti by sa mi zislo,nech uz je to tip top
myslis,ked mam zamestnanie ako casnicka budem do dvoch tyzdnov fit?

Lia86

Mamita,

Bola som spokojna s Trskom, ale on robi skor taky prirodzenejsi tvar prs, a mne sa pacia cervenovske prsia, riadne bomby, preto by som chcela ist do vacsich casom a skusit Cervena. Snad som ta neodhovorila, dr Trska je dobry odbornik.

rita149

tomasova

kolko važiš?
podla mojho nazoru to nie je zvlneny implantat.Ja mam 52kg momentalne a tiez ked sa predkloniom na na bokoch prs citim ako keby zvlneny implantat.Hovorila som o tom doktorovi hned ked som to zistila a povedal mi ze to nie je zvlneny implantat ale jednoducho to ma kazda zena len tie co maju viac tuku na hrudniku to necitia,to ako keby vlnenie citime preto lebo tam uz cez implantat nie je sval a je tam len koza a ked nemam tuk tak je jasne ze ho musim citit.Nie je to vidno len je to citit.ked sedim , stojim nie je ani citit len ked sa uvolnim a predklonim.
nemusis stresovat, alebo ked chces byt na 100% ista chod na sono. ja som bola teraz 14.12 a vsetko ok, ziadne vlnenie.

rita149

vladka19

neber to ako uražku odomna alebo iečo podobne! ja som ta nechcela tym co som napisala urazit.niektore baby tu nadavju na chirmed a kednpozriem na prsička zuleko tak nechapem prečo, ved nie kazda chyba je chybou doktora.ja si to pamatam ako si to napisala na to česke forum a potom ako to jedna baba z tohto fora tam objavila tak sa to tu rozoberalo ze to nebolo nejak pekne od teba ze si to najskvor napisala tam a tu co sme si pisali si nam nepovedala nic. Ale je to tovja vec a nie lahko sa o tom asi piše. je mi to naozaj luto, moze sa to stat kazdej z nas, to ze mame rok a viac niektore po opke neznamena ze este nemozu byt komplikacie.takze si sa rozhodla pre Mudr.Červeňa to si si dobre vybrala! Len škoda že si nešla už po prvom probleme k nemu a pamatam si ako dnes keby to bolo že si napisala " len sa neposerte z Červeňa".Držím palce a mysím to naozaj uprimne aby ti to dopadlo dobre!!!