Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Roka 96
Kamoska bola u Novotnej na kyske a ma to super spravene. Dobre jej to napichala . Ja som bola na botoxe ale v interklinik u Feix a ta je tiez velmi dobra aj na kyselinu.

Lucia83

Janica
Neboj vsetko je ok. Mala som presne tieto iste stavy aj ja. Vsetko je to normalne. Neboj sa. Hlavne oddychuj. Je to velky zasah do organizmu. Mne dali aj antibiotika lebo som mala zvysenu teplotu. Drzim palce nech to rychlo prejde.

Shilla
Dakujem ti pekne. No na zaciatku sa mi teda vobec nepacili ale to chce cas kym to pekne zrastie pod svalom. Inak este papice, ale tak to vies :-)
Budes mat tiez krasne prsia uz sa tesim na foto. A ake si davas??

Skoricka
No cica moja krasa v tych push- kach parada. Musim si aj ja zaobstarat ;-)

Ewel
Zlatko tak to ked si chora tak sa ti v krvi asi vyskocia zapalove parametre. Ale neviem ci je to iba prechladnutie alebo aj teplota. Hm? Davaj si zazvor, vela cajiku. A ak ti neni zle z cibule tak aj tu nastruhaj a zalej medom a pekne po lyzickach papaj. Je to grc ale pomoze. A vela cecka. To som si davala aj pred opkou anhlivu ustricovu na imunitu, aby ta to neskolilo.

Rozalka

Lenka19796

bradavky som mala v poriadku len som to mala také hore a dávali dojem neprirodzenosti, aj ja som sa bála že mi to tak ostane, aj som chcela po dvoch týždňoch reklamovať ale sám doktor potom povedal že sa sval uvolní a bude všetko ok... kedy ideš na kontrolu??? poprípade sa tam opýtaj...

Rozalka

Lenka 19796

takto neviem ti povedať, lepšie by bolo keby si poslala foto do galérky, mala som ich neprirodzené, tak celé hore... ale asi po 2 týždňoch sa mi zdali prirodzenejšie, a teraz už sú úplne v pohode.. ale ešte je skoro podľa mňa stresovať, si veľmi málo po opke...

Sandrine7

ivava

voda sa ma pit, kvoli hustote krvi. rano može byt krv priliš husta a može sa stat, že nepotečie.
neviem ako Vám, ale ja vždy ked idem na odber, sestrička mi povie aby som rano vypila ason 2 pohare vody.

janica25

angiee77

dakujem asi mozno to robi ten leukoplast ale fakt je to neskutocne stipanie a hlavne ten stred.aj si si kontrolovala rezy? treba to nechat tak zalepene alebo vymienat.ja som pozerala a trosku mi to zaspinilo podprdu od krvi teda take do hneda akoby aj hnys.asi to je este normalne ked trosku z toho vyteka ci nie?

roka96

baby odbočím od témy, prosím Vás nemáte niektorá skúsenosť s aplikáciou kys.hyaluronovej do nosovoustnej vrásky v IEM /Pezinok/ u dr.Pallovej alebo v Estheticu /BA/ u dr.Novotnej? neviem sa rozhodnuť..pomohla by mi Vaša skúsenosť
ďakujem

lenka19796

rozalka
dakujem to dufam lebo to som bola uz na druhej opke po +ľ rokoch a na dalsiu sa uz nechystam..a aj tie bradavky si mala tak ako pisem.. a na spodku prsnika nic,ten silikon ako by bol cely v hornej casti hrudnika ..dufam ze sa usadi nizsie ale ked vidim niektore prsia po operacii tak 5-6 dni tak su nadherne..tieto moje sa nedaju ani porovnat ,som s toho dost nestastna

lenka19796

ahojte kocky,tak som tu tyzden nebola. minuly pondelok som bola vo zvolene na augmentacii. davali mi 500ml eurosilikony vysoky profil pod sval..najhorsie uz mam za sebou aj sa uz lepsie citim ,ale ked sa na ne pozriem tak mi je az do placu...su velmi vysoko,neprirodzene hrozne a vsetok silikon ako keby bol len v hornej casti hrudnika.a aj bradavka ako keby na nich tak trosku visela....prosiiim poradte mi ak ste mal niekto podobny problem..upravi sa to casom,co myslite...dakujem za kazde info.