Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

zuleko
moja budes taka dobra napises mi ake si mala tie prve?videla som ze 390ml a znacku ale ten profil este mi napis prosim aky profil si mala.dakujem

janica25

ivavaa

a nemala si tie gazy take zatecene.lebo ja trosku mam a na jednej strane aj podprdu od toho co sa mi posunula prec vata lebo je tam len tak neprilepena.je to asi normalne ze?

ivava

janica
Tak my sme sa od Cervena nemohli sprchovat až po vybrati stehov...ale ja som si prelepila na 9ty den lebo uz som si smrdela a vymenila som gazu a leukoplast to je vsetko...

Lucia83

Janica
Ja som si prelepovala tusim na 9 ty den som sa sprchovala. Ale musis si ich poriadne vysusit a prelepit. Aby si mala rezy v suchu, ked su vo vlhkom tak sa tam tvoria bakterie.

Lucia83

Ewelik
Jo ja som si davala sumak c-ckovy. Malemu davas imunoglukan?? Aj mne je mala zas chora. Tiez som na nervy uz z toho!

Tomaska moja
Bola som iba na botoxe lebo mam vrasku hnevu medzi ocami :-)) neviem z coho, chapes taka dobra zena :-))) mala som ju dost prehlbenu a ked som bola na botoxe tak sa mi nedala do takej povodnej polohy, je mensia. Je to taka prevencia. Ty si krasna nie ja cica moja. A posli laskovo fotky nech ich poslem do galerky!

tomasova

ewelinka
nejeduj ma krasavica,nie ze ta choroba prekona ved ako pojdes na opku???ved ja cakam len na 18 kedy napises ze si po a na 19 jak posles nove fotecky...tak nakrajaj vsetko co mas doma aby si bola fit.

ewel007

Lucka

Zatial nehoruckujem,ale som K.O.,pred 7t som mala antibiotika a teraz som znovu chora,porazi ma! :(
No uvidime..dakujem zlatko,tu cibulu by som nemohla,ledva ten zazvorovi caj dam do seba :) a vitamin C si mam kupit,tak si to myslela ?

Lucia83

Lenka
Nestresuj sa to sa potrebuje ulozit a prirast. Pozri moje ake boli po opke skarede. Urcite to bude ok. Posli fotku aby sme to pozreli, ale nepredpokladam ze by ti ostali hore. Sval ti musi povolit. Tiez som sa bala .