Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Mravcadlo

Ja si tiez myslim,ze len ten cas,ved ja som ich mala 3 mesiace take capate :-)) ja som tiez chcela extra vysoky prof. lebo mi vyhovuju ml a rozmery.

ewel007

Mravcadlo

Ja si tiez myslim,ze len ten cas,ved ja som ich mala 3 mesiace take capate :-)) ja som tiez chcela extra vysoky prof. lebo mi vyhovuju ml a rozmery.

bimbi

Mravcadlo, Lenka
Vobec sa nestresujte, tak kratko po opke.. Niekto ma prsia hned po opke krasne a a inym to trva dlhsie, kazdym dnom sa budu menit k lepsiemu.. Ten opuch zvrchu zmizne a spodok sa vyplni dogulata, to mi hovoril cerven.. vobec si ich neokukavajte a nestresujte, dajte tomu cas.. Aj 2 mesiace.. Ja ked si pozriem teraz moje fotky po opke.. nic moc a teraz su ovela krajsie..
Ewel
Nemyslim, ze to je znackou Eurosilicone..
Baby
Citala som vcera zameskane.. To co tu bol za zjav ta Mercedes? Alebo ten? Skoda ze uz sa nevratila, trosku "vzrusa" :)))
Zajacik
Si sikovna! Dakujeme ti :)

mravcadlo1

EWELL 007
ja ti neviem povedať ja som išla do extra vys. preto lebo tam bola ponuka len po 450 a 500 boli len v extra vysokom ale myslím si že to všetko pekne sadne ved ked som kukala fotky tak niektoré kočky to mali fakt divné a potom sa to pekne uložilo

mravcadlo1

lenka19796
ja som po op 1,5 mesiaca ale myslím že to sadne u mna je aj to že aktívne cvičím a ten prsný sval je tvrdší ako u niekoho kto to nenamáha. Stále dúfam a ked čítam čo baby píšu že u niektorých to trvalo ovela dlhhšie tak hádam

lenka19796

ewel 007
ahoj,no neviem ci je to implasmi ale asi ani nie ,ved je tolko bab co su s nimi max spokojne..bojim sa ci to nebude odflaknuta robota

ewel007

Mravcadli,Lenka

Myslite ze je to implosmi,ked mate obydve ES alebo profilom?
Ja si myslim ze pekne sadnu a budu super,len ma to zaujima ked mam mat ES aj ja

lenka19796

mravcadlo
ahooj,tak aj ja mam s toho dost zly pocit a fakt ked na ne kuknem tak mi je do placu.davala som si ich prerabat po 12 rokoch a este nakoniec to bude horsie. do galerky sa zatial nedostanem a nemam tam fotky,ako som uz pisala som na SK len u mamy na dovolenke a nedaju sa mi tu dat fotky takze az ked dojdem domov ,zaciatkom februara.potom urcite poslem. a ty si kolko po operacii..ja minuly pondelok 7 januara ma operovali,a vobec sa mi nezda ze by s toho mohli byt zazraky.tak neviem.a aj som ich chcela vacsie a sa mi zdaju byt male a siroke..mam ich az kdesy pod pazuchou. a teba kto operoval. no hruuuza ,dufam ze sa nam to upravi, ja uz na dalsiu operaciu nepojdem.

Majka1910

lucus
ja mam eurosilikony a zatial ziadny problem. nemam dovod byt nespokojna, su makke, vsetko v poriadku. Preco? mas nejake problemy? ci sa zatial len rozhodujes?