Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

lenka19796
Ja mam ten istý problém tiež mám ES 500 akurát extra vysoký profil to isté čo popisuješ aj ty aj to okolo tej bradavky. Len sa modlím že to všetko pekne sadne dolu lebo ma je.... ved kukni v galerke moje fotky. Ty tam nemáš žiadnu foto?

ivava

olivka
asi na ten članok stratili slová ako aj ja...za poplatok korekciu je to trosku drzé..to ako keby sa mi s prsiami niečo stane do roka zas si vsetko platím?ako normalne nemam na to slov...

matilda1

0705bubu

ahoj ako sa mame?co kozenky?som pozerala nove foto pekne pekne mas:)ja idem zajtra k doktorkovi potom ti napisem co mi povie na tu reopku...tak pekny den vsetkym

lenka19796

jooj ako rada by som dala fotky do galerky..mam ich aj odfotene ,ale som u mamy na slovensku len na dovolenke do konca januara,a hlavne kvoli tej operacii,mama mi je pri malom yzatial a samozrejme nemam tu kabel na stahovanie fotiek a do jej pc sa neda stiahnut cez pametovu kartu..aka by som bola rada keby ste ich videli a posudili ..na konci januara ,zaciatkom februara urcite poslem foto do galerky aj z terajska a aj potom..tak len dufam ze to bude ok. aj tak dakujem dievcatka,velmi si to tu citam a pomaha mi hocijake info..