Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

TARA_

jasne, možes na sandrine@centrum.sk

rita ich ma velmi pekne, aj co sa velkosti týka tak take by som si predstavovala. no uvidíme :)
hlavne ja mam momentalne este ten piatkový termín s otaznikom, teraz som sa vratila z odberu krvi, mi robili kontrolný, kvoli tomu, že pri prvom nebol vysetrený draslík, bez coho ma operovat nebudu. a výsledok budem mat až zajtra na obed, tak dufam, že to bude v poriadku.

Sandrine7

rita149

tvoje som už obdivovala na fotkach, velmi pekne :) taku velkost by som chcela aj ja.
na kosicek to mas aku velkost? B+ alebo C?

Sandrine7

rita149

tvoje som už obdivovala na fotkach, velmi pekne :) taku velkost by som chcela aj ja.
na kosicek to mas aku velkost? B+ alebo C?

monikasss

a ešte mám jednu otázočku....

Neviete kde sa dá cez nejaký eshop objednať ten fixačný pás lipoelastic? Lebo mne ten môj už praním strašne málo lepí. Vidím kopu stránok ale všetci sú len distribútori pre kliniky ale ako fyzická osoba si to objednať nemôžem.

monikasss

velkeprsia

ja si myslím že s tým chudnutím to neni také strašné, ja som schudla 7kg za mesiac hned od operácie a imploše mi akurát viac vynikli, je pravda že môj tuk (základ) aj keď ho na prsiach moc nebolo je preč ale prsia sú stále rovnaké. A to som schudla bez cvičenia hornej polovice tela. Ono záleží na musculatúre. Ak si zvyknutá makať a si pevná telo si pamätá. Mne nič proste nekleslo ani sa nezdeformovalo.

janica25

baby poradte uz som to tu pisala v sobotu som mala opku a bokesti stale brutalne akoby mi horela stipala hrud je to fakt normalne chvilu stojim a hned to zacne xe musim utekat do postele stale rovnako.ja mam stresy ci mi to telo prijme ci to nieco neznaci.

rita149

v girl
to je jasne ze tam nevidíme ani augmentaciu ani mastopexiu lebo neverim ze to mercedes podstupila. implantaty nema to je jasne a uz vôbec nie mastopexiu kedze to mala podstupit v septembri a na foto nie je ziadna jazvycka čo je podla mna az nemozne.

TARA_

*campa som samozrejme myslela, nie campus. Nie som pri pc, tak mi to tu samé dopisuje slova a niekedy si nevsimnem, sorry.