Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Rozalka

dakujem moja, Tvoje prska ako? :)

Janica

tych 10 dni by som Ti radila vyckat, kazda to inak prezivame, mna to tiez hrozne bolelo, ale palenie som nepocitovala...

Mercedes

podla mna si muz! hehe :))

ewel007

baby

zajtra som mala mať ešte jednu konzultaciu pred opkou ale som žial aj s malým ochorela :((
myslíte že by sa to mohlo odraziť na výsledkoch s predoperačných? tie budem mať niečo pred opkou alebo v den opky, zatial neviem..dakujem

Rozalka

Baby
podľa fotiek určite nič nepodstúpila, ale zas neodsudzujme, možno sa len nevie vyjadriť, možno myslela na konzultáciu, možno na iné... uvidíme keď bude nadalej prispievať, ohľadom zväčenia...

Skoricka

no nádherné podprdy, a tie cecky tvoje.. no comment!!! :-)))

ivava

janica
neviem zavolaj doktorovi on ti najlepsie poradi...ja som palenie nemala, ale zas mi tlacilo medzi prsia ako keby ma niekto strelil a tlačilo mi to až na žalúdok.Ako prve dni su nerijemne..a hlavne zmena polohy lah sed postavenie...

rita149

zajačik 006
ani ja neverím že ma mercedes nejaky zakrok na prsiach!

Sandrine7

podprsky nosim aj B aj C. V C-košiku mi je super pohodlne netrcia bradavky :-) ale nosievam aj B košik.

roka96

ta podprska sa vola Energy N a da sa kúpit aj u nas v spodnom pradele predajni Triumph, stoji okolo 28€.

monikasss
ten pas skus v Siklienke, tam maju aj pooperačne pradlo a myslim ze by sa dal kupit aj ten pas samotny, ja som tiež rozmyšlala že tam zavolam , chcela by som novu pooperacnu podprsku, lebo tuto mam po roku už vypratu co ju nosim casto.

skoricka

roka

dakujem :) Vsetky su z NY a vsetky su D...vacsie cislo tam snad ani je mozne zohnat. Ta zebria mi bola velka na okrajoch, tie podprdy nie su robene na silikony, lebo kebyze mam svoje take velke, tak sa tam pekne rozleju :)) a z tej kremovej som hladala E, ale nehrozi, lebo hned jak som dvihla ruky, ta bradavky von , aj tak na tesno som sa v nej citila, asi nezvyk, bo push up...ale kupila som ju :))

shilla

Lucia83
dakujem ti,hlavne za ten tip na ponozky:)
mas nadherne prsia,ale mala si aj zaklad .Inak tiez vyzeras utlo a dali ti pekne velky implantat a hlavne pekne blizko k sebe.SUPER.

roka96

baby, niekedy ste tu písali o podprsenke, ktorú v CZ používajú ako pooperačnú? neviete mi povedať kde by som ju objednala? alebo niečo podobné ako táto naša pooperačná? chcem niečo na cvičenie, taká čo mi bude dobre fixovať prsia..

skoricka
krásne prská a super podprdy :) kde si ich kúpila a aká veľkosť to je? ja mám s týmto dosť problém lebo prsia mám dosť široké a moja veľkosť je 75E

zajacik_006

rita149
to mercedes nenapísala k svojím fotkám žiadny komentár,ale to som si dovolila ja,kvôli tomu,že nás chcela presvedčiť,že má augmentáciu. A samozrejme,že jej neverím ani to,že ma mastopexiu. A kde má potom jazvy? Prepáč mercedes,ale neverím ti ani slovo.