Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

olivka
tak to teda neviem či sa má piť ja som všade šla na lačno, ved vždy ked ideš na krv kážu na lačno...

angie77

janica25

len to vydrž, ja som mala napríklad alergiu na ten leukoplast, vidno to aj na mojej prvej foto po opke a strašne ma to štípalo neskôr ked mi dal dole leukoplasty aj svrbelo..vydrž do kontroly..a tá podprda musí byt tak stiahnutá prvé dni úplne natesno

Rozalka

Skoricka

v pohode sú a dúfam že ma už nič neprekvapí... idem teraz v piatok na kontrolu po 2,5 mesiaca a pomali skúšam aj lyžovať ...

ivava

janica
vieš spominam si ja som mala pod prsiami polepene a tiež ma to stipalo ale len tam kde bol ten leukoplast pod prsiami...a nestláčaj si nič...

janica25

skoricka,ivava

dakujem dievcence za odpoved.ja som si skusila povolit trochu ten pas a sa mi trochu ulavilo.rozmyslam ze ci to nemoze byt aj malou podprdou lebo sa citim riadne stlacena hlavne tie miesta ktore mam polepene paskou ma stipu a stred medzi prsiami to ked si stlacim tak to je bolest a to stipanie.