Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Rita
Presne ako pises.
a k tomu koperniechovi ....ja ked som bola na konzultacke a mala som sa vyzluect,tak som sa ho pytala,ci bude aj on pritomny a on ze samozrejme ;)))) a ja ze prepacte,ale takyfesak ako vy nevyzera velmi doveryhodne a aj s cervenom sa na mne zabavali :)) mna este len caka opka vo februari,tak som zvedava,ako dopadnem...koperniech chodi aj do zvolena s cervenom? Neviete? A teraz otazka pomimo : dnes som nakupila nejke flasky,cooolady,kavicky,....mozem to tam dokimu a setrickam nechat? Bude na to nejaka prilezitost?

cicimici

priajam sa k rite149 tiez sa mi to zda nejake cudne bo na kontroly k dr. cervenovi sa chodi na stehy na 10den poto po mesiaci a potom uz len po roku..takze sa nechcem nikoho dotknut ale zda sa mi to nanajvys divne..napisat takto naostro kritiku jeho meno zvyraznit velkym pismom a obvinovat ho ze chce len zarobit..neviem nezda sa mi..ani z vlastnej skusenosti ani celkovo..sestricka vravela ze iba prs mal doktor za tento posledny rok vyse 460 a to ma aj kopu inej roboty..takze netvrdim ze je neomylny ale o prachy a ine blbosti mu isto nejde..

rita149
si bola vyberat to znamienko?a o kolkej si bola?ja som bola tiez dnes na kontrole..

rita149

a zabudla som dodat

dnes som bola v BB a Mudr.Koperneich ma fakt zlate ruky, to som v živote nevidela tak krasne šitie, jazvyčku nie je ani vidieť.Len tenulilinka čiaročka.Takže teraz sa musím ja starat a davat pozor aby som to nepokazila a neroztiahla sa.Potom pošlem foto.

rita149

olivka21

no zaujimave veci píše ta slečna :-)
len keby bola fakt operovana u Mudr.Červeňa tak by asi vedela že stehy sa vyberajú tak na 10 den, to vyberal aj mne tak.Píše tam o kontorlach, tak k tomu napišem len tolko ze poznam baby co boli na vybrati stehou a viac nemuseli ist na ziadnu kontorlu! nie ako ona po pol roku po 3 mesiacoch atd.Ja som bola po roku v decembri.bola som teda už viac krat u Mudr.Červeňa a je to super clovek a verím že by sa to dalo normalne vyriešit ked je slečna nespokojna že nema prsia rovnake, le to nema skoro ziadna z nas uplne rovnake.

nadranka

olivka21

To je podľa mňa zas nejaký ďalší výmysel na dr. Červeňa. Aj medzi plastickými chirurgami existuje konkurencia a rivalita.

Majka1910

lucus
ahaa tak ty estelen pojdes na opku. a ku komu ides? verim, ze sa uz tesis, ja som sa tiez nemohla dockat operacie a nakoniec to strasne rychlo cele ubehlo. Daj na doktora, ked ti poradil ES tak asi vie preco. Ja mam 310ml gulate stredny profil. a som spokojna, akurat tak ze uz mi pridu male :). ale tak to skoro kazdej babe tuto z fora.

lucus

majka 1910 nie nemam zatial žiadne termi opky mam 21.3 strasne sa tesim dohodli sme sa na 400ml es 81 tak som onich chcela vediet troška viac ked sa môžem spytat aku velkost mas ty dakujem