Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Zoe
je to bolest,akoby ma presiel kombajn,zaroven z neho vypadnuty kombajnista si mi zasadol na hrud a tlacil..neda sa zhlboka nadychhut....samkzrejme sa to da opisat tritisickrat vystupnovanu svalobicu.... inak pohodka margotka

olivka21

Zoe
je to bolest,akoby ma presiel kombajn,zaroven z neho vypadnuty kombajnista si mi zasadol na hrud a tlacil..neda sa zhlboka nadychhut....samkzrejme sa to da opisat tritisickrat vystupnovanu svalobicu.... inak pohodka margotka

ivava

Olivka
gratulujem...super..ja som teda negrckala a neviem si to ani predstaviť s tou bolestou...a tiež ti nedali naladovku? mne nedali...a vstavanie to bolo najbolestivejsie aj u mna mne pomahala mamina a hlavne rano...ja som sa sama nepostavila dost dlho rano...neboj bude dobre...

olivka21

Mamita pekne si mi to opisala,moc dakjjem
Ewelka jasne ze myslim na teba,jasom ti to vymodlila tu opku,vravela som ti ze pojdes,musis tomu verit a vidis,IDEEEs! Cmuk...inak som zatial bez flectoru,ale zachvilku si hk na moc rozhodne praasknem

zoe23

olivka21

prepač mi, neporadim ti ale tešim sa s tebou ze uz mas uspešne "po".
Mozes mi popisat typ bolesti? Je to take ako baby spominali, ze ako silna svalovica?? Alebo to štípe alebo obrovsky tlak citiš alebo čo?

ewel007

Olivka

zlatko, ešte si kratučko po opke, trošku si to okolo toho aj uži :))
a ako bolesti? aj si davaš flektor atd ci zvladaš?
Inak za par dni mam predoperačne a potom cca dva týždne a je to tu tak dufam že to bude všetko ok a budeš aj ty na mna tak silno myslieť ako ja na teba :))

mamita

Olivka
zahaknem sa nohou o rám postele...hlavu pritlacim na hruď... Ruky skrizim opatrne pred prsiami..aby ma nenapadlo sa do nich zaprieť....zadrzim dych...a tlacim sa hore cez brucho...prve razy to bol boj teraz už pohoda

zoe23

anonym 76

160cm je stalo ok na 300ml si myslim.
Ako mne sa tiez pacia prsia Sandrine, ja len, ze ono je to fotene zblizka, tak tazko si predstavit postavu celkovo.

A diky za prsty, a kedy mas termin konzultacky?