Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

ivava
mozem sa este opytat,znacka nagor je lepsia ako eurosilikony? on ti ju poradil..?a kolko si prosim ta platila dokopy?dakujem drz sa.

nadranka

bimbi

Ja som trochu ďalej od BA síce, ale ľudia sú vraj spokojní čo chodia na takúto vec k S.Feix, tak s radosťou vycestujem :-)

ivava

anonym
dakujem pekne aj mne sa páčia len sa modlím aby boli moje zlatíčka v poriadku...ale musia byt...a hej bola som u dr.Cervena dva mesiace dozadu...
olivka
ked čitam tvoje spravy hned mi zlepsili naladu...a aku naladovku ja som si od nich pytala už na izbe a nedali...takže dali len narkozu vraj je to bez naladovky lepsie...

zoe23

olivka

no ved bojim sa toho mojho nastavenia, lebo ja som strasny hypochonder, ja sa bojim aj infuzie :D takže...

inak všimla si si ze mame skoro identicke IP-čky? :D

olivka21

Zoe
no stress,ved to je strasne individualne a poväcsine je totak,ze ako s nastvis,tak to zvladas.... ja si pripadam ako zhrbeny antisexualny zufaly mutant,cakajuci na ulavu