Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

olivka

dakujem ti moja...no ja idem na reopku ja uz viem co ma caka len predtym som nemala kramy tak v pohode...mam dostat zajtra ale nejako necitim mam pocit ze sa mi to posunulo a omeska sa to tak preto sa pytam ze ci to neni nejaky velky problem....a ty ako sa citis?ty si cerstva cicuska je to stale lepsie a lepsie vsak?

olivka21

Matilda
Ja som sice menes nedostala,ale kočky co boli so mnou na izbe,tak malibobe a v pohode. Pri opke to nevqdilo a po opke im sestricky pomohli prvy krat vymenit vlozku a potom uz fungovali sami...zvladnes neboj...na wc budes chodt v pohode sama,len ten prvy krat s tebou pojdu,keby sa ti hlava zatocila... papa

matilda1

baby

chcem sa spytat je tu niektora ktora dostala menzes akurat nejak tesne pred opkou a zoperoval vas doktor?lebo ja som vysadila antikonc.a teraz to mam rozhadzane tak sa bojim ak by sa mi to posunulo alebo nieco dakujem

lenka19796

gabbyy
je to jednoduche gabbyy, ja som objednavala u siklienky implantaty v piatok poobede po konzultacii s doktorom co ma operoval, dal mi presne rozmery co objednat a k tomu aj podprdu a zavolala som tam na mobil. a v pondelok rano ich dorucili do kliniky kde som bola operovana v pondelok poobede. to stihas v pohode ved mas nto dva tyzdne. ale je pravda ze tie co som objednavala ja mali nastastie na sklade.

gabbyy

baby ako to funguje ked sa uvolni termin, ale vy mate iba 2 tyzdne na to aby ste si objednali implose zo siklienky? je to mozne?

anonym_76

strangeemily
dakujem za odpoved,no do maja mam este cas na rozmyslenie,tak este uvidim..tych 300 je asi tak akurat..

strangeemily

anonym_76

je to tvoja volba ja som zas uvazovala ci to nebude malo:D ale necham to tak urcite to bude na mna dost,to je uz na tebe,ja som chcela ani nie velke ani nie male,doteraz mi vynikli boky a teraz by som bola rada kebyze prsia:)

anonym_76

strangeemily
presne toho sa bojim,ze teraz tam nemam nic a potom mozno nieco velke...rita aj sandrine maju naozaj pekne prsia...

february

nadranka

aj laser epiláciu tu robia, všetko čo aj v Blave, ja som bola u nej tento týžden na pigmen.škvrny, aj cievky na tvári, majú tu nové priestory, v priestoroch medicínskeho centra na Chrenovej, to len pre kočky, čo majú do NR bližšie

anonym_76

strangeemily
dakujem za odpoved,ja az v maji mam u neho konzultaciu a asi na september opka..chcela by som skor, ale nema volny termin..na fotkach som si vsimla ze robi casto rez pazuchou.ale ja by som chcela pod prsiami,lebo sa mi zle hoja jazvy a pod pazuchou mi to bude vidno..tak mozno sa tam aj stretneme na operacke..