Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Milatka
Ja som mala zo siklienky dvojo implantatov s tym,ze tie druhe mi posali gratis ako reervu. A pred opkou ma pomeral este navrhol,ze tieto vacsie mozu byt. Tak sme dali tie. Ja meriem 171 cm a azim 61kg,ale hore som strane chuducka,iba dole mam vacsiu ritku a noky,taka venusa som hihihi

milatka4

Kim, Olivka
aké ste mali miery, výšku, váhu pred opkou?
Olivka, píšeš že nakoniec ti dal doki 515, to si sa s ním kedy dohodla? Priamo pred operáciou alebo treba ísť znovu na konzultáciu keď sa nevieš rozhodnúť medzi 2 veľkosťami?

shilla

monitaaa
Kačmarčíkova robi v Ke šaci a nie zeby rozhodujuca bola cena (inak 1580 komplet mentory ),ale ona jedina bola ochotna sa do toho pustit bez modelacie.
Ja sa totiz tych jaziev bojim,preto som zvedava na tvoje,lebo aj ona ma upozornila,ze casom pri poklese bud modelacia,alebo väcsi implantat.

tamiz

nanka,
ja som zavolala do Siklienky na to číslo čo mi dali na klinike, povedala som im že si chcem objednať implantáty, nadiktovala som im údaje z tej objednávky, slečna si to poznačila, povedala mi, že im mám poslať tú objednávku nascanovanú emailom a ešte mi povedala koľko treba uhradiť a dohodli sme si variabilný symbol platby. Ona mi potom mailom potvrdila, že dostali obednávku a po zaplatení mi zase napísala, že implantáty budú čakať na klinike, ale už som potom nevolala do BB či tam aj naozaj sú...

nanka

olivka21,

gratulujem! a pacilo sa mi ako si to autenticky opisala :) haha, ze boj o zachovanie zenskosti :) som cakala co bude za tymito slovami nasledovat :) a ty si bola v novamede, ci vo zvolene?

tamiz,

toto by aj mna zaujimalo s tym objednavanim. a to sa vlastne ako objednava, ja tam poslem ten papier co mi vypisali v novemede tu "objedavku" alebo telefonicky, alebo ako ste to robili aj ine baby?

mamita

Elissa
všetko super na termín sa nečaká vôbec dlho a bol veľmi starostlivy.. Bol má pozrieť v nemocke ak večer a to vôbec nemusel. Fakt super pristup

tamiz

Olivka21
gratulujem k novým prsíčkam, nech si s nimi spokojná:)
Mňa to čaká tento týždeň. Dúfam, že budem zdravá. Už pomaly stresujem, dnes sa mi snívalo že som zaspala a do BB sme prišli neskoro...
Chcela som sa opýtať, baby ktoré ste si samé objednávali implantáty, overovali ste si telefonicky v klinike či ich tam už majú?

mamita

Olivka
super gratulujem..a neboj ono sa to fakt zlepšuje z hodiny na hodinu
baby
ked som dnes 7 deň po myslíte že môžem supnut tu podprdu na 30 min do práčky a potom na jemný program do susicky? Už mi fakt vadí

ewel007

Olivka

Micka presne toto som mala aj ja a mne je tazko s novalginu a zvraciam s neho,tak to musim aj teraz povedat pred opkou, lebo som ho dostala aj pri prvej opke a v tom vsetkom strese som ani nevedela cija som :))
Tak ja som sa napapala v Avelane super,kazdu chvilu som otravovala ci uz mozem jest a pit :D