Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

zoe23
som vysoka 160cm,nechcem velke prsia.. pacia sa mi take prsia ako ma Sandrine,tak uvidim co mi poradi doktor.drzim Ti prsty..

zoe23

anonym 76

no ja totiž na konzultačku este len čakam, takze este sme sa nedohodli :)

Ale ja určite nechcem ist pod 300ml.
Ak ti mozem poradit, určite si daj aspon tych 300ml aj ty alebo aspon viac ako 250! Aj ked neviem ako si vysoka.

Alebo aku velksot prs by si chcela mat, dvojky? slabe dvojky? plne dvojky?
Toto povedz doktorovi a on ti sam povie kolko ml treba. Alebo sa skus Sandrine opytat aku velkost podprdy teraz nosi :)

anonym_76

rita149
Ahoj,dufam ze Ti mozem tykat.chystam sa k červenovi na konzultaciu a mam take prsia ako ty pred op.mozem sa Ta opytat,ako si sa rozhodla pre taku velkost a ci mas vysoky profil? to doktor ti navrhol tych 300ml a anatomicke implose?su naozaj krasne..erika

silia

Monitaaa

Ahoj :) takže si s prácou MUDr. Magdu spokojná? ako prsíčka vyzerajú super, ale myslím celkovo prístup a tak..ja len, že čoskoro to čaká aj mňa a tiež v Chirmede tak preto sa pýtam :D

anonym_76

bimbi
Ty mas naozaj krasne prsia,prave pozeram galerku.bola si spokojna s pristupom dr.červena?hojenie prebiehalo v poriadku?mna to este len caka.. erika