Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

zoe23
Mozem sa vas opytat,na akej velkosti implantatov ste sa dohodli s doktorom?mam tiez take prsia ako vy, a neviem pre aku velkost sa mam rozhodnut,nechcem velke implose...dakujem

Juliana88

Babenky ,
Prosim Vas vy ste nosili pooperacnu podprdu cely cas tie 4 tyzdne? Ani take ze ak ste isli do mesta na kratsie aspon tie 3 hodinky normal podprdu?
Ved to sa uz teraz neda vydrzat :-D a som iba 2 tyzdne po. A prva podprda sa nosi aka? Taka co ma iba kosticu a tenku latku alebo moze byt aj normal pevna cela len nie push up? Ach do kelu , dako sa neviem vyjadrit, dufam ze chapete.
Diky moc , zdravim Vas a poctivo citam! :-)

zoe23

anonym 76

ked si otvoris galerku, napr. seba, tak hore, kde mas www., prepis svoj nick na nick tej baby, ktoru chces vidiet, chapeš ze? a nemusis listovat :)

anonym_76

bimbi
Ahoj,ja som nizka a mam utly hrudnik a ziadne prsia...a nechcem velke neprirodzene implantaty,tak som myslela ze tych 250 ml by bolo akurat pre mna.prosim ta,ked si chcem vyhladat tie baby v galerke,musim ist stranu po strane,aby som ich nasla...?dakujem

Monitaaa

shilla
no ved to, ze bud modelacia alebo vacsi implantat, ja by som do tych mojich ex vesiakov potrebovala určite 500+ a ja som taka xskova, takze som sa toho bala, preto som zvolila modelaciu. mne sa zda, ze su mi tieto moje akurat, a ked si dam plavky, alebo podprsenku tak ich je az moc, idem poslat nejaku fotku :D

milatka4

Olivka
ja som ako ty, len trochu nižšia :). Akú podprsenku si nosila pred opkou? Doki vedel o tom že si objednala 2 veľkosti implantátov? Potom sa nezmení aj veľkosť pooperačnej podprdy?
Inak gratulujem k cecíkom, musíš byť v 7. nebi, keď odmyslíme tú bolesť :)