Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

february

Ano? Dobre vediet, vygooglim si kde presne :-) Ale chcem ist sucasne aj na laser.epilaciu, tak neviem ci to nebude predsa len Interklinik.

strangeemily

anonym_76

hehe neviem:D s priatelom som skusala ten trik-sacok a ryza:)alebo aj voda:)no vyzeralo to zaujimavo aj ked jasne ze to bude menej naozaj....ale tak ked uz do toho idem nech to vyzera poriadne mne sa pacia prsia ake ma rita a ona ma anatomicke ale krasne ale aj cicimici ma paradne aj ked ma 325 ale videla si urcita sandrine na to ze ma pod 300 ich ma velmi pekne...bude to sok to mi je jasne ze doteraz tam nic nemam a zrazu bum!cici:D a ty sa bojis toho? ved to budu tie 300 take dvojky

strangeemily

anonym_76

ano vysoky co som sa zlakla a na to som sa ho hned opytala preco nie stredny a povedal mi ze to neni mozne lebo mam utly hrudnik a ze by mi nemal kde dat do bokov implos:)no viem ze 280 a este jeden asi 260 to bolo myslim ale to mi povedal len tak ked hladal na ukazku ten 300ml implos:D neviem no z neho to hned vyhrklo ze take mi budu a hotovo:)ze taky typ postavy uz pozna ako mam ja:D opku som si dala na september lebo som neni na SK ale mozno sa bude dat aj skor uvidim a s tebou to je ako?

anonym_76

strangeemily
mozno sa necham ukecat aj na tych 300ml,uvidim co povie, neviem si to na sebe predstavit...ty si vies tych 300ml predstavit....?erika

ivava

anonym
doktor mi chcel najskor dať eurosilikony ale boli sirsie ako nagory tak sa rozhodol pre nagor...ale myslím že uprednostnuje eurosilikon...neviem...

anonym_76

strangeemily
ahoj, ano mame podobne prsia.a aky profil ti navrhol vysoky? a z mensich velkosti ti kolko prosim ta navrhoval?opka ta kedy caka? drz sa.erika

february

baby, len pre info, Slávka Feix je primárka v Interklinik, ale už má kliniku aj v Nitre,ktoré to máte sem bližšie

strangeemily

anonym_76

ahoj,kukla som do galerky a vidim ze mame podobne prsia:)ja idem k Cervenovi na opku a navrhol mi 300 okruhle,a vidim ze mas 160cm ako ja:)no 161:)to musis ale ty vediet ake chces,ja som napriklad pod 300nechcela ist ale povedala som doktorovi ze to necham na nom ked sa ma opytal co by som rada:D a ked ma zbadal hned mi navrhol 300 tak som bola rada ze ta 3 tam je:)ale navrhoval mi potom aj mensie ale to som nechcela:)
a ty by si radsej mensie?myslim ze 300 neni vela celkovo mi pride ze do 350 je to tak akurat:)