Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

tak to si este mladica hihi...ja mam uz 33 a babo v nedohladne ja podnikam a nejako toho casu neni na zalozenie rodiny tak neviem neriesime to s partnerom zatial....no mne dreny nechal vtedy aj domov ale uz mi vela nenatieklo ale ze radsej aby som to s tym vydrzala bolo to sice riadne neprijemne ale co my neubime pre pekne kozy:)))

ewel007

Matilda

No vidis moja to som sa aj zabudla spytat ci pojdem s drenami domou,alebo ze by ich doki vybral vtedy ako pojdem domou,neviem..no veru tu budes mat uz po a ja pojdem na to :) ja budem mat moja v lete 26,mam synceka a najblizsie roky neplanujem babo.. a ty?

matilda1

olivka

presne tak moja vydrz za par dni ani nebudes vediet ze si bola na opke iba pri pohlade do zrkadla hihi...tebe pekne dal 515 tusim si pisala vsak?a mas okruhle?

matilda1

ewell

ja som vysadila aj kvoli opke asi v decembri a potom uz asi nechcem uzivat este uvidim...tak preto mi to teraz beha ako chce...doktor mi povedal ze je lepsie nebrat tak ja neviem kazdy hovori inak:)...no to mas pekne na valentina hihi to ja uz budem pripravovat...mna bude robit rano hned okolo osmej v piatok a zostavam tam do soboty do rana a potom idem s drenami dom a v pondelok si ich pojdem dat vybrat aj predtym som to tak mala...a aj ja uz chcem mat zatym vsetkym.ty mas ewell kolko rokov ak sa smiem spytat?ty este planujes babo?lebo ja este nemam deti.

ewel007

Matilda

Ja mam predop. 14.2 take valentinske :-)) ty si antinu vysadila kvoli opke?
Tak celkom fajn,dufum,ze bude vsetko ok ideme na to :-) ake mas pocity ? Ja uz chcem mat po,budem mat aj dreny a zlaty doki mi vravel ze by som mohla 19.2 ist domou,teda na druhy den a ty?

matilda1

ewell

ahoj no ako uz sa pripravujes?dakujem za odpoved no vidis ja som vysadila a teraz zmatky jaj:)ale tak dufam ze to dam ci uz s alebo bez:)))co noveho?kedy ides na predoperacne?ja 12.2