Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

olivka, zuleko
dakujem, tak to je naozaj na vsetko :D. pojdem ho teda dnes pozriet do dm. Viete mi poslat nejaky obrazok, ze ako to vyzera?

olivka21

Bimbi
zatial si bielim zuby len tyzden,tak este nevidim nejke vysledky.....tak neviem ti povedat,ale mamvzo od kakosky,ktora ma vditelne belsie zubky

bimbi

Baby
Ja dom si ho vcera kupila, je fakt svetovy! Zuleko, dakujem za tip :)
Olivka
Mozes ist na nakupy ale tasky nech ti nosi muzicek ;)

olivka21

Majka
je dobry aj ako balzam po holeni,absolutne sa nevyhadzes a ja ho aj pouzivam na bielenie zubov... kazdy vecer si s nim potieram zuby a drhnem dve minutky

olivka21

Pred tyzdnom o takomto case som isla na salu a 10,15h ma operovali... ako to letiiiiiii
Baby kedy ste zacali po obchodoch chodit,myslite ze mozem ist dnes na nakupy?

olivka21

Pred tyzdnom o takomto case som isla na salu a 10,15h ma operovali... ako to letiiiiiii
Baby kedy ste zacali po obchodoch chodit,myslite ze mozem ist dnes na nakupy?

Zuleko

Majka
Ja ho pouzivam na telo, namiesto teloveho mlieka.kokosovy olej je vsak velmi vsestrany, je dobry proti celulitide, striam. Daju sa z neho robit vlasove zabaly, vyprazat sa na nom da. Clovek len musi zistit na co vyhovuje najviac jemu. Ja som ho pouzivala aj na pery, ale mala som pocit ze mi ich vysusuje. Sestra ho napriklad pouziva na pery a neda na to dopustit:)