Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
ak on ma externeho anesteyiologa s KE takye som to nejak neriesila ist inde a ja mam 375 a nedavaj take velke budes mat vacsie ako ja:)) ako mne take odporucil a nechala som si poradit vies ako co mi laici a kedze som nemala yiadne tak budu pekne prirodzene ako tesim sa na pondelok konecne dam dole podprdu a uvidim asi este budu napuchnute ale aj tak som zvedava aj ked ako som tu citala este trochu potrva kym sa ulozia

silia

Mirus

no ja som bola na konzultácií v ke v chirmede a som spokojná :) mám termín 26.2. ako proti valdmanovi nič nemám, on je fakt v pohode, bola som uňho na iné veci, ale čo sa týka narkózy a tak...tak z prešova celkovo mám strach, preto ke. no ja budem mať nagory okrúhle asi 390 ml, keď dokiho nepresvedčím na 420 ml, lebo teraz tam vôbec nič nemám a ty máš ake?budú aj fotečky?

M.i.r.u.s6

silia
ano u neho a ako nemam dovod byt nespokojna nes je to 10 den ako vsetko ok preco do ke ved on ma tam dost a keby bol zly alebo tak urcite by nemal tolko ludi a uz si mala aj niekde konzultaciu a ake ces

silia

M.i.r.u.s6

A u koho si bola? u valdmana? a si spokojná?ja som tiež z prešova, ale pre istotu idem radšej do košíc

silia

Monitaaa

Ďakujem, potešila si ma :D termín mám 26.2. už, aby bolo po tom. áno, doktor je fakt v pohode..uvidím ešte sa ho pokúsim presvedčiť na tých 420 ml :D

Macik32

Baby prosím Vás kde nájdem nejaké Vaše fotky pred a po operácii? Mňa to čaká 28.3.2013 a potrebujem niečo pokukať, až viem aké aj ja budem mať krásne prsia :-)

M.i.r.u.s6

baby ako pozeram u vas je to poriadne predrazene alebo ako ja mam 1 den po ale taku palku som neplatila ale kazdy ma asi inu taxu