Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

angie77
tak to mas ozaj super aj ja uz cem byt v takom stadiu no ja este len v pondelok stehy ale ozaj si ma potesila ako ten mes ako kym budem spat na boku uf to az tak??no ekne ja kazdu noc musim vstat sa poprechadzat lebo tak ma boli chrbat a tak spim dalej

angie77

M.i.r.u.s6

tak pokila neobzerám galerku už spomínaných prsatíc som spokojná :)))

..no a po zdravotnej stránke mám ja všetko super,v pondelok budem 12 týždnov po opke a sú už úplne ako moje, citlivost úplne navrátená, už sú úplne mäkkulinké, spávam od 4 týždna na boku, mohla som aj skôr ale to sa nesmie,už ma vôbec nebolia, spávam už aj na bruchu...ked to zhrniem prsíčka mám úplne ako pred opkou vo všetkom, len omnohooooooo väčšie :)))) no ešte nech vysvetlejú jazvičky a ja ani neviem že som na nejakej opke bola :)

angie77

no a ešte aj skoricka, jej galerku tiež neodporúčam :)))pre pokoj v duši :)

for skoricka:

inak krásne ich máš škorička, úplne úžasne sa ti už usadili, naozaj krása :)

M.i.r.u.s6

angie77
ano fakt ako kamene mne to aj vecer mavam ale ked je to normal a hoji sa to tak mi odlahlo a ty si spokojna so vsetkym co a ako mas

angie77

M.i.r.u.s6

ono to je už potom postupne tu taký ošial, že časom sa ti máli, ja radím po opke už neobzerat galerku a hlavne vyhýbat sa galerke zuleko,čoskoro už aj ewel007 a matilde :)))

no a ked toto dodržíš tak potom sa Ti tie tvoje budú zdat stále ako super pekné a dostačujúce :)

angie77

M.i.r.u.s6

inak babule tá stuhnutosť alebo napnutie prsiek preto sa nebojte to je normálne..ja už aj ked ma prsíčka nebolievali a aj ked už som ich mala zmäknuté, tak ale ráno som sa budila dlho, dlho asi aj do 6 týždňa so stuhnutými dvoma kamenmi...ale cez den zase pekne zmäkli a ani som nevedela že ich mám...a postupne to úplne vymizlo

M.i.r.u.s6

angie77
dik mila si ako ja si myslim ze to bude v poho kedze asi ako aj ty som pred tym mala velke nic:)) ja len ako ked som tu zacala citat tie prispevky a niektore maju 500 ci dokonca 750ml ako nechapem ja som nikdy take nechcela skor prirodzene ale tak tym som sa zamyslela ci budu dost aby som mala dobry pocit s toho ze ked uz som sa na to dala ci nemala som dat vacsie ako cela by som nejake vidiet ale neda sa

angie77

M.i.r.u.s6

ahoj tie velkosti sú velmi klamlivé na každej z nás...ja mám 370ml anatomické chcela som také prirodzené trojočky, ale doktor povedal že také pekné plné dvojky to budú,som sa aj bála či to bude dost, no ale podprsenky nosím 75C-D a push up musím ešte väčšie:)klamlivé sú tie vekosti naozaj a hlavne asi strihy podprseniek, ale podprdy vekosti B ako mi vravel doki že budú dobré ani neoblečiem.....
ale normálne to nie je nič velké táto velkost, ked chcem tak si ich ani nikto nevšimen...cez prsia mám 92 a pred tý som bola úplne plochá by sa dalo povedat :) a je to velká zmena :)

M.i.r.u.s6

olivka21
tak som kludnejsia ako ked ma to chytilo prvy krat som sa trochen aj nalakala ci je to normal alebo len mne sa to stava ano presne je to dost neprijemne ale pre krasu sa musi trpiet:))

olivka21

Skoricka
ja som si dost oddychla,lebo manzel vzal dcerku na 5dni k svokre,tak som bola az do vcera uuuuplne sama,tak uz dnes machrujem,co vsetko zvladam.. ale tak s mierou. Vysavat este nejdem,to caka na mnzela,hahaha....
Mirus ano,aj ja mam akoby kamene v prskach,hlavne rano idem skapat je to presne ten pocit,akovth niekto spiminal,akoby.sa mi naliali do prasknutia prsia mliekon ked som kojila