Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

ahojky fesanda moja inspiracia hihi.no akurat som dnes nato myslela ze takto o tyzden uz budem budem no som zvedava a ty ako sa mame?

angie77

M.i.r.u.s6

:) ja som ti len napísala že sa snažím tažké nedvíhat aspon do tých 3 mesiacov, potom by to malo byt už úplne v pohode..ja neviem čo ty robíš v práci, musíš tažké dvíhat?

..no ja do práce nechodím vôbec

angie77

M.i.r.u.s6

s tým tažkým neviem,podla toho čo?, ja si na to stále dávam pozor mám ešte taký rešpekt aby sa mi niečo nestalo do troch meiacov by som určite nič tažké neradila dvíhat a robit..až po troch mesiacoch by už mali byt prská nadobro prirastené

M.i.r.u.s6

anegie77
tak co uz budem musiet pockat ako da mi zabrat no zvladnem to a kedy si sa vratila do berneho prac zivota a nevies budem a kedy moct dvihat tazke

angie77

M.i.r.u.s6

ja som už po dvoch týždnoch chcela spávat na boku,vôbec mi to nevadilo, ale doktor mi povedal aby som počkala že až od 4 týždna sa môže, predsa aby som si netahala ten sval na prsníku...takže po 4 týždnoch ak sa ti bude už dat tak môžeš

M.i.r.u.s6

angie77
tak to mas ozaj super aj ja uz cem byt v takom stadiu no ja este len v pondelok stehy ale ozaj si ma potesila ako ten mes ako kym budem spat na boku uf to az tak??no ekne ja kazdu noc musim vstat sa poprechadzat lebo tak ma boli chrbat a tak spim dalej