Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

silia
kedy ides na operaciu? určite ti urobi krasne prsia, pozrela som ta v galerke a mne sa najviac pačia silikony urobene z takych prs ako mas ty. pytala si sa ma na pristup lekara, je velmi mily.

silia

Margareta123

Ahoj :) pozerala som tvoje foto v galerke a prsíčka vyzerajú fakt pekne a plne..môžem vedieť koľko máš po opke? si spokojná?pýtam sa, lebo mám termín tiež v chirmede a taktiež mi doktor odporučil nagor 390 okr.
ďakujem :)

anonym_76

Nattasa
Dobry vecer, mate tu prosim nejake foto v galerke?neviem vas najst. aj ja by som chcela cca okolo tych 270 ml,preto by som si chcela pozriet vase foto,ako to vyzera...budem vdacna za odpoved..erika

anonym_76

xexenka
Dobry vecer,mozem sa vas opytat kde sa vam rychlejsie a krajsie zahojili jazvicky po operacii,ci pod pazuchou alebo pod prsnikom? a s dr. cervenom ste bola spokojna..?tiez sa k nemu chystam,ale zle sa mi hoja jazvy tak neviem kde zvolit rez..dakujem erika