Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

baby
som 13 dní po a dnes sa mi stalo že mi strpol lavý prsník zboku aj zospodu a zadná časť ramena....je to taký nepríjemný pocit...mám ho aj viac opuchnutý a taký no neviem také ako brnenie v nom cítim...ten na pravej strane mám v pohode mäkký ako môj....neviete čo to môže byť?....mám volať doktorovi alebo mám počkať?

Majuskaa

kosta123 Ja tiez budem mat korekciu+zvesovanie a doki povedal ze cena sa bude pohybovat od 2500-2900 ale zalezi od toho aku znacku implantatov si vyberiem..

kosta123

zajacik_006

Keď budem mať čas večer pošlem do galérie moje foto,,,,
Neviem aké vôbec chcem či tie gulaté ale.tie druhé.
Mudrejšia budem asi po konzultácii.
Ty si kolko platila ?
Počula som že pri ovisnutým je treba aj korekcia a zato sa pripláca,,,,sakriš,dúfam že to nebude vela,,,máte s tým baby skúsenosti?

M.i.r.u.s6

xexenka
vidim ze uz mas nejake skusenosti mas uz druhe chcela by som sa spytat mam 10 den po a mam pocit akokeby sa mi tam nieco prelievalo ako nic hroyne len taky pocit a este ma svrbia to asi kvoli hojeniu nepamatas aj ty si nieco take mala???dik a ake ich mas

xexenka

nadranka

ahoj,jasne ovela lepsie :) a som spokojna klop klop klop :/

anonym

dobry, ja si tie prve napamatam ale nemala som probl.ani s jednymi. ano som spokojna s dr.cervenom. on by mohol poradit pri tom reze. pod pazuchou je horsie kvoli poteniu a pod prsnikom mne napr.otlacala poop.podprda abo norm.podpry ale nic strasne..

M.i.r.u.s6

silia
tak to urcite malo by to byt ine a kolko to vlastne stoji v KE ako verim ze by si to uz chcela mat za sebou ale aj to bude a budes cicana

silia

Mirus

no ja deti ešte nemám..len už sa mi konečne podarilo nasporiť..dúfam, že potom po deťoch to nebude katastrofa :D chcem to risknúť už teraz

M.i.r.u.s6

silia
ako s mojou tech yrucnostou dat tu foto ako co ja ti viem skor mms:)) ale inak ja som mala ist teraz v pondelok a dnes ist na ples ale radsej som ozelela ples a sla skor tebe to tiez zbehne uz mas aj deti preto si davas alebo len reto ze si chcela??ja uz aj po detoch ako male a este aj no co ti budem hovorit:))