Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Nattasa
neberiem ziadne lieky,ani wobenuym...to kto ti poradil? Naco to je?

Anonym76
platila som komplet 2800,- ale len ptezo,lebo mam anatomicke. Gulate su lavnejsie o 300,-€

anonym_76

olivka21
tak to je super ze uz prsia nebolia,bude to urcite stale lepsie a lepsie.ja este cakam na konzultaciu k dr. cervenovi..kolko ste prosim platili komplet za vsetko..?vy mate eurosilikony? erika

Nattasa

Anonym 76
Ja v galerke nie som. Som len treti den po opke, prsia som si este nevidela. Neni co fotit.
Olivka 21
Beries aj wobenzyn? Zacala som, neviem ci to bude mat efekt.
Uz si bola na kontrole? Inaj ja sa divim ale ja by som mohla aj ruky dvihnut hore, len si teda davam pozor. Teda aspon sa mi tak zda, nic ma nedrzi tam.

Nattasa

Anonym 76
Ja v galerke nie som. Som len treti den po opke, prsia som si este nevidela. Neni co fotit.
Olivka 21
Beries aj wobenzyn? Zacala som, neviem ci to bude mat efekt.
Uz si bola na kontrole? Inaj ja sa divim ale ja by som mohla aj ruky dvihnut hore, len si teda davam pozor. Teda aspon sa mi tak zda, nic ma nedrzi tam.

olivka21

Anonym76
citim sa super,dokonca uz si zvykam aj spat na chrbte. Prska su este tvrde,ale bolesti som uz nemala treti den. Akneratam bolest chrbta.

anonym_76

olivka21
Dobry den, tak vy ste uz tyzden po operacii? a ako sa citite?bolesti vam uz ustupili,prsia vam maknu..?erika

Monitaaa

Majka1910
tiez ho pouzivam na telo, niekedy aj na tvar /po opalovani/ a prvy krat som ho pouzila aj na vlasy - zabal na par hodin, potom som to umyla samponom, bolo to fajn, nepouzila som už potom ziaden kondicioner, ani bezoplachovku a vlasy sa lahko rozčesavali a boli makke a leskle. Nejaky extra zazrak to s tymi vlasmi neurobilo, povedala by som ze su take ako ked pouzijem ten kondicioner a serum po umyti, avsak určite je to pre vlasy lepsie ako tie chemicke pripravky. Teraz chcem skusit naniest troska na suche vlasy po umyti, ale musim si vybrat den, ked nikam nepojdem, ak by to nahodou nevyslo nech nemam stres :D