Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

kosta123

tak push upky nosíme preto, lebo malá kopa pýta viac :)))veď uvidíš:)

..no a áno v galerke sú aj baby ktoré kojili so silikonami je ich tam viac

kosta123

a ešte ma zaujíma je tu nejaká kočka čo potom normálne kojila?? nejaké zmeny nastali?
A prečo si kupujete PUSH-UP podprdy ked už máte pekné,pevné prsia???
To je teraz nosím,potom si konečne dám hoc akú :)))

nanka

baby,

a to fakt sa tie ruky nemozu dvihat hore? po nejakych 3 tyzdnoch. sakra to ja sa ani do roboty nedostanem, lebo mame hore taku zamku na dverach :) ale vazne to teraz myslim, planujem 3 tyzdne dovolenku a potom som ocakavala, ze pomalicky polahucky nabehnem do rezimu, ci sa mylim?

mahulienka

Baby
akurat som sa vratila z rocnej kontroly od dr. Cervena, a ten ma neskutocne potesil:)), nakolko mi pri prvej opke odporucil len anatomicke, tak teraz mi uz vie dat okruhle 600. Tak ja som rozhodnuta, ze ich beriem, ale velkym problemom bude manzelik:(( Tak drzte palce, ked sa vrati( momentalne je mimo), tak to s nim zacnem riesit, bude to tazke, no uvidime:)))

4pegy4

Mamita

Podla mna si si natiahla sval. Ja by som asi pockala do pondelka a ked to neustupi urcite by som zavolala dokimu.

mamita

pegy
no asi natiahla v kúpelni som sa zabudla a natiahla som za uterákom na hornej poličke...myslíš že som si tam niečo posunula?