Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Mery NR
Ja som bola na sone pred 3 týždňami a tam mi zistila že pravý je prasknuty, tak som zvedava ked ho vytiahnu... Chcela by som tie staré implose vidieť, nebude zo blbe ked si ich vypytam ?

M.i.r.u.s6

silia
ahoj moja ja sa mam fajn prska pekne makknu bud tyzden idem na kontrolu a uz sa konecne zmenim kazajky moj doki kaze pooperacnu nosit 6tyz moja podla mna skoro aj ked mozno ak nepracujes manualne mne sa tak akoze ze cititelne uvolnilo bolo nieco po 3tt ozaj ta lava strana nic moc aj teraz je akoze citlivejsi napr ked sa zohnem tak ho citim ako to baby volaju ze sa vlni aj ked neviem ci je to to ked este nie je usadeny

moja ja ta tu citam a ozaj nem strasuj vsetko bude ok:)))

lilabmw

Nela no moja u csendesa sa nos dlho asi 6-8 tyzdnov podprda cez den a potom este na noc mesiac ale ja som ju nenosila tak dlho mesiac alebo 5 tyzdnov potom uz na noc som nosila len lebo ja som bola operovana tiez v marci a v maji uz bolo dost teplo ale neviem mozno pri nagoroch neni treba tak dlho uvidis sak ti povie dr.som moc zvedava co povies po opke a na foto a inak ty si chcela anatomy nie okruhle

silia

Mirus6

no ahoj :D dlho som ťa tu nevidela. tak ako sa ti darí? prska sa formujú? všetko ok? môžem sa ťa opýtať, kedy si tak normálne začala fungovať? myslíš, že po dvoch týždňoch sa môžem dať vypísať z marodky?

Nela7

lilabmw

akurat tak rozmyslam, myslis ze by bola velka hovadina tak si trebars po 3 tyzdnoch tu sportovu, ved ta tiez drzi prsia ...ci?

silia

nela7

no ja som bola 26.2. :) mám okrúhle ES, 390 ml, stredný profil. prvé dni boli katastrofa, ale ja som strašná citlivka..no keď som to zvládla ja, tak to zvládneš aj ty neboj :D niee ruky ešte poriadne nedvíham, max. do výšky klávesnice na PC, na viac si ešte netrúfnem ja som taký bojko..no tiež píšem diplomku a popritom aj seminárku akoby nestačilo :( fotečky dám určite po kontrole :D čo sa týka tej podprdy, tak ja mám telovú, ja sa skôr nebojím, že by ju bolo vidieť, ale možno toho tvaru :D ja som totiž pred opkou nosila až prehnane vystužené podprdy - trocha som to prepískla

Nela7

kvet11

ahoj dakujem za povzbudenie, asi fakt moc stesujem...tu mikinu z Gate mam aj ja, diky za radu...nevies si prosim ta spomenut ci to bolo po 4 alebo po 6 tyzdnoch??...mohla si uz cca po mesaici uplne dvihat ruky??

Mery NR

baby dnes som sa dozvedela, že sono prasknutí implantát neukáže - iba magnetická rezonancia. takže je zbytočné chodiť ročne na sono??
baby vy chodíte aj na tú magnetickú rezonanciu??