Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

silia

no pekne, to ja asi budem tak isto nad tym maturovat, lebo tiez mam tera "mega push up kozy" :D ...preco si sa rozhodla dat radsej okruhle a nie anatomy??

queen

tomyum1

kks to je sila ... Ja tiež nemám doklady, tak som zvedavá ako pochodím a ako sa k tomu dotyčný pan primár postaví ...

tomyum1

Queen

Myslim, ze tie stare implose ktore sa vyrabali pred 10-15 rokmi urcite nemali dozivotnu zaruku, maximalne na 10 rokov, co som ja tak ci tak presvihla, a kedze som ziadne doklady nemala ani by som implose reklamovat nemohla.

tomyum1

Queen

mne robil prve prsia este v roku 2000 v Medestic na Mudronovej MUDr. Dziuban, vtedy este nebolo tolko moznosti co je teraz... vybrala som si tuto kliniku, nic som o silikosoch nevedela, ani si nespominam ze by mi robili nejake predoperacne vysetrenia, po opke ma za 2 hodiny poslali domov, no horor... Doma som myslela, tych prvych par dni, ze zomriem od bolesti... Ale prsia som mala pekne asi 5 rokov. Potom sa jeden implos zacal dole deformovat. Ale neriesila som to lebo som planovala bejby, ze az potom. Az do reopky som bola v tom, ze mam McGhann, ale lekar ma oklamal a dal mi Eurosilicone. Karticku mi samozrejme nedal, ziadnu dokumentaciu nemam a klinika je uz zavreta (preco, som sa nedozvedela). Takze tym je vec uzavreta :-( Preto som si teraz vybrala nemocnicu, lebo som chcela byt po opke pod dohladom a ked treba dostat lieky proti bolesti aj infuzku.

queen

gabby
kolko maju rokov ?

nedá sa ti postielka otvorit, že by si do nej sam(a) vošla, vyšla ?

A v aute im skus tiež povedat nech si samé vyskočia...

Ja mám 3 ročného a 1,5 ročneho... Starší toho už nemusím nosit zdvíhať a mladší si už na postel sám vylezie aj zlezie. Musím vyskušat aj v aute či by to zvládol ...
Každopádne sa to dá, ale bude to všetko dlhšie trvať a musíš stále mysliet na cici :-)

M.i.r.u.s6

gabbyy
moja tak ja uz moje deti nem musim dvihat ale urcite opatrne netreba to poddcenit ale zas ved to nebudes v kuse ju dvihat tak drzim prsty aby si to zvladala:)

gabbyy

baby tie co mate male deticky kedy ste ich zacali dvihat? viem ze by sa nemalo do 6 tyzdnov, ale ja som na ne uz od dnes sama takze musim :-( bojim sa aby som nieco nepokazila, som 2 tyzdne po .. hlavne teda dvihat mensiu z postielky a do auta. stale ma boli lavy prsnik takze je to dobre na nervy

bimbi

Queen
Urcite to treba reklamovat, bud to zrealizuje lekar co ta robil vtedy alebo mladek, pri objednani implosu sa uplatni reklamacia a tie by si nemala platit len opku asi.. Tak si to predstavujem ja, ale mladek ti poradi, urcite uz maju v tom prax, nie si prva ani posledna.. Len musis mat tu istu znacku ako si mala..a vladtne ako dovod reopky by mali uviest poruseny implantat, takze bohvie ci aj pri opke by si nemala mat zlavu.. Urcite si to pozistuj, ved implose stoja cca 1000€ tak to uz sa ti oplati to vybavovat..

queen

Mery NR
nemám kartičku veru ...

Písala som Mladekovi a tak ako som aj predpokladala ... všetko sa rieši až po vybratí implantátu, ked sa sono nález naozaj potvrdí.