Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Nela nemusis sa bat tu podprdu nevidno a je este zima to schovas. Ja mam bielu a nosim normalne tricka a nevidno to. A nemusis iba na zapinanie v pohode si das tricko Ak ti niekto pomoze ja som si obliekla sveter Sama cez hlavu ked ma pustili s nemocnice :-D

Nela7

mravcadlo1

teplacky si beriem aj ja a mylynu na zips :D ...ja co som tu citala, tak ze im bola po narkoze strasna zima, ked tam budem len v podprde asi to vyhra nebude...pocuj ty si uz 3mesiace po, myslsi ze by si mohla ist plavat??...kurna normalne ma chytaju depky ze na leto budem nepojazdna :D

mravcadlo1

ked som išla domov tak som mala tepláky a mikinu ale sa mi zdá že tu baby spomínali že nemali pyžamá lebo aj tak budeš len ležať a spať

Nela7

mravcadlo1

tak ty si bola lepsie vybavena ked si mala aj obvazy na bruchu :D ...full servis :D ...a baby co boli len na kozy mali cosi ci tiez nic?...z nemocice si si obliekala normalne veci cez hlavu ci??

Nela7

mravcadlo1

v com si tam lezala??hola? :D...ja neviem tiez sa mi nechcu kupovat zbytocne haby na 1 noc, ale ked mi to doktor nakazl, asi by bolo blbe tam ist bez toho...ci :D

mravcadlo1

Nela7
no hned ráno pred opkou mi dali ich operačnú sexi košielku a potom som nemala nič a ráno ideš domov

Nela7

mravcadlo1

od tych mojich sucastnych "hovno nist" veru hey! :D ...ale kdeze, do stredy zvladam hadam, nemozem zohnat pyzamo na gombiky :-((