Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

Nela7

Ahoj, ja som bola operovana 22 augusta a tú podprdu som v pohode zakryla nikto nič nevidel, nosila som košele alebo volnejšie trička, ked som si dala tričko tak som si prehodila cez seba šatku a nikto si nič nevšimol tak že dá sa to super zamaskovať nemusíš stresovať a môžeš byť v klude alebo som si zvykla dať mikinu s krátkym rukávom ktorú mám na zips a v tej to vidieť nebolo lebo má nazberkané trošku rukávy a má aj kapucňu taks a to dalo skovať... ak ti možem poradiť tie mikiny majú v Gate. A po 4 týždňoch alebo šiestych už si presne nepamätám som si mohla dať normálnu podprdu cez deň tak že do apríla to budeš mať akurát. Môj názor je že nemáš sa prečo stresovať ;)) prajem čo najmenej bolesti a rýchlu rekonvalescenciu a nech ti nové prsia robia len radosť :))

lilabmw

nela 7

vies co ale da sa to zakryt ked mas tmave tricko alebo s kratkym rukavom a mentory a nagory maju tusim hentake podprsky tie take ine telove maju len tie co maju ES.

Nela7

angie77

kukala som uz viem aku si to asi mala, taku istu ma vyfotenu tusim aj lilabmw...hmm, nevies ci su aj ine s normalnejsimi ramienkami??sakra o mesiac uz bude teplo to fakt nezakryjem! :(

lilabmw

angie 77

tie podprsky tusim NY v NR som kupila sa mi zda a to su Dcka take dost velke ale pushupky ale take menej lebo ostatne boli double a to mi aj Dckove boli male neviem na ake prska to vyrabaju som zvedava ked dam este väcsie implose ze ake podprsenkyy budem nosit.

a dakujem , jasne dam aj bez som akosi zabudla :-)

Nela7

silia

ahojcek ty si bola 25 vsak!?...ja som mala tiez taky termin, ale som do toho ochorela tak sa mi to odlozilo teraz na stredu na 6teho...kukala som tvoje prska, mas skoro take iste ako ja...ake ti davali??...mne maju dat Nagory 420 ml, anatomy, stredny profil...posli cim skvor foto...ako si to znasala prve dni??mozes dvihat ruky ci este asi nie??je ti vidno moc tu podrpdku??...som rada ze ti je kazdym dnom lepsie, drzim palce nech si cim skvor fit!...aj ty pises diplomovku ako ja??

Nela7

lilabmw

ahoj v stredu ma to caka, uff ja som zvedava asi viacej...kks, taketo nervy som uz davno nemala :/...jasne hend ako budem moct pridam foto...

gabbyy

Angie viem Aku myslis :-) ja na tych ramienkach Nemam ten zips ale take zapinanie Ako na podprde preto to nevidno :-)

angie77

lilabmw

krásne máš tie prsíčka, tie podprdy máš push up? :) kde si ich kúpila a akú velkost máš teraz? mohla si dat foto aj bez podprdy, ked ta už uvidíme len s novými :)