Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
mozno ti este daju a ani moje este nie su take ako si okruhle predstavujem:))
ale baby co tu pisali tak oni ked svol povli ci ako sa zvyraznia hlavne ich tvar sama som zvedava:))

silia

Mirus6

no to som rada, že sa ešte upravia :D lebo zatiaľ sa nepodobajú na okrúhle, ale skôr na anatomy..no uvidím časom, čo sa z nich vykľuje :D
noo tak teraz neviem, či mne tú kartičku zabudli dať, alebo, či mi ju dajú na prvej kontrole alebo čo..neviem no, keď tak sa budem musieť opýtať

M.i.r.u.s6

silia
ano mam taku karticku a to ze su spicate mam aj ja vraj to sa vsetko cca do 3mes urobi ked sa ulozia moje su este stale take ako to nazat surove:))) aj ked pekne makknu to som rada a dost v bokoch neviem ci to este opuch alebo to tak ostane a ano mam ES a neboj ked das na tie push up tak bude vacsie:))

bimbi

Mery NR
Ahoj, mne Cerven povedal a to som sa ho vyslovene pytala na to, ze na sone je vidno prasknuty implos, ze je to cierne oproti ostatnemu.. Aj moja suseda, co je radiolog a specializuje sa na prsniky, mi na sone povedala to iste..tebe toto kto povedal ze iba na MR?

silia

queen

och moja... :( dosť nepríjemneé, noo a teraz si nás všetky vystrašila..aj ja budem rada, keď nám napíšeš k tomu viac

mirus6

ty máš tieš ES a môžem sa opýtať, dostala si od nich nejakú kartičku? alebo niečo také, čo tu baby predtým spomínali? ja mám len dve nálepky ES, tak preto sa pýtam

Nela7

no ja som ešte nič cez hlavu neskúšala, ani žiadna obtiahnuté tričká :) ako prepískla som tú veľkosť tej pushupky, keď som nosila takú veľkú a prska mám trochu menšie, resp. zatiaľ špicatejšie nie ako tvar tej pushupky :D

lilabmw

queen

a ake implose si mala znacku?a ako dlho tiez ma to zaujima?A budes platit za reopku a za implantaty ci to mas v zaruke nejako?

lilabmw

nela7

moja ale riaditel kliniky je Csendes je ten isty a ten o tom tiez rozhoduje takze si myslim ze to bude rovnako nakolko aj on operuje ja som mala konzultacky vzdy s nim ale operoval ma iny.No ved uvidis mozno tento bude kazat menej .Ano ja mam okruhle.A ano bola som operovana 14.03.2011 a do leta som uplne v pohode v juli uz som hore bez opalovala.Dalo sa to vydrzat v tej poprde som to maskovala oblecenim nosila take tricka s kratkym co to zakryli.A potom som uz sportovku alebo kosticovu nosila.

M.i.r.u.s6

qeen
moja a to ti teraz vyberu a daju nove??ako dlho si mala tieto a si si vedoma kedy sa to mohlo stat?a je to caste ci ako ty kks nikdy som sa nad tym nezamyslala a nie je to nebezpecne??sorry ale aujalo ma to snad nerusim:)

Nela7

silia

no vidim ze si na tom podobne ako ja, ja mam tiez na 5 predmetov seminarky + diplomovku...a teraz pred opkou sa mi neda vobece na to sustredit, vsetko si nechavam az naapotom...hm, telovu mas a neni ti vidno trebars ani pod obtiahnutym trickom??nemas taku tu co maju baby so suchymi zipsami na ramenach??...nic si z toho nebol, ja tiez nosim take podprseky, preto sa spolieham ze velkost si nik nevsimne, iba ak tak v plavkach...co si prepiskla hm?

Nela7

lilabmw

ahoj no ja nejdem ku Ocenasovi, lebo ten tam uz neoperuje, idem ku Cabanovi, tak neviem kolko ten kaze nosit podprdu...vies spavat mozem v nej ak pol roka, jedna sa mi o to aby som bola cez den nenapadna :D...ty si bola tiez na zaciatku marca ci kedy??bola si do leta fit??...ano ja som chcela take co najprirodzenejsie...ty mas okruhle ci?