Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

Queen
moja neviem ako to funguje s reklamáciu, ale keď máme záruku na imploše by som to na tvojom mieste určite skúsila vyreklamovať. skôr u lekára, ktorý ti ich dával, on musí mať zmluvu s dodávateľom a poradí ti postup, skús sa s tvojím exdokym skontaktovať a povedz mu, čo ti na sone zistili. a kartičku od implošov máš? ja ju nosím stále vedľa zdravotnej karty ako mi doky poradil, tam sa presne uvádza aj výrobné číslo a všetky potrebné parametre implošu.. Mládekovi to tiež určite spomeň, mal by o tom vedieť že máš prasklinku, keď sa k nemu chystáš na opku..
tomyum1
tak si to bola ty? vedela som, že tu niekto bol s týmto problémom..

tomyum1

Queen
Ahoj, ja mam skusenost s prasknutym implosom. Mala som 12 r implantaty pod zlazou lebo vtedy sa pod sval nedavali, po tych rokoch aj kojeni sa mi jeden prsnik v dolnej casti zdeformoval (kontraktura) a kazdy bol iny. Uz som chcela vymenit pre istotu a dat pod sval. Chodila som kazdorocne na sono kde mi vzdy povedali ze implose su zvlnene ale neporusene. Pri operacii sa zistilo ze jeden bol prasknuty. Ked si to tak spatne premietnem tak ten prsnik ma aj pobolieval a asi 2 r po opke sa mi v nom urobili 2 hrcky, kvoli ktorym som potom zacala chodit na sono. Takze mozno sa implos praskol uz po 2 r a unikali mikrocastice ktore sa opuzdrili... Na kontrolach nic vidno nebolo... Stare implose lekar vyrezal aj kapsulou, vycistil okolie, urobil novu kapsu a nove implose vlozil pod sval. Co sa tyka bolesti bola podla mna mensia ako pri prvej opke, predsa len koza uz bola natiahnuta povodnymi implosmi aj kojenim. Jazvy su rovnake alebo aj lepsie nez povodne. Tak dufam ze som ti aspon trosku pomohla, keby si este nieco chcela vediet kludne sa pytaj :-)

lilabmw

ewellka

uz som volala s Dokim a povedala som mu ze co chcem ze zo 400 na 600 a on iba ze aha no to vas musim vidiet.No som zvedava kazdopadne co mi povie mam ist k nemu domov nakolko od robi na klinike v DS ale byva v BA a asme sa dohodli aby som nemusela sa trepat kvoli konuzltacke tam idem k nemu domov tak som strasne zvedava co povie nato a ci sa to tam zmesti vlastne.Ale este niesom si ista ci to stihnem zajtra prist ke nemu lebo idem fotit zajtra :-/ tak snad to vsetko stihnem

queen

Mery NR
myslíš že by to bolo možné reklamovať ked idem na operáciu k inému lekárovi??? Mám sa spýtať toho čo mi to robil, alebo mam o tom povedať Mladekovi ? On vlastne ešte ani nevie o tom že ked ma poslal na to sono čo mi zistili ...
V každom prípde mam riadny stres z toho ako mi to budu z pod žlazy vyberať, čistit a potom pchať pod sval !!!

Mery NR

bimbi
mne povedala doktorka tiež to isté ako tebe keď som bola vo februári na sone, že prasklinu sono ukáže ale hneď na to tu na fóre reagovala jedna baba, že to nie je pravda. jej meno si už nepamätám, bolo to pár týždňov dozadu. písala, že bola na reopke - výmena na väčšie a tam jej zistili, že jeden imploš mala prasknutý a to ročne chodila na sono kde jej to vôbec nevideli. preto ma to trošku aj vystrašilo, tak som písala aj na omlazení na túto tému a tam mi napísali to isté, že prasklina sa na sone neukáže vždy, že len na magnetickej rezonancii /jedna mi to písala z vlastnej skúsenosti/ a keď tu na fóre sa našla ďalšia taká, tak možno na tom niečo aj bude.. nechápem len prečo nás teda aspoň raz za čas neposielajú na MR
queen
staré imploše by ti mali dať automaticky domov, aspoň tak tu baby písali, že ich dostali. a keď máš tú prasklinu prečo si si nevybavila reklamáciu na ne, však na imploše je doživotná záruka v prípade prasknutia by ti mala firma zadara poslať iné, či nie?

ewel007

lilka

jasne moja :) ozi zajtra volaš dokimu?
no hej ako tie mentor boli pekne mekučke, aj tieto su, len sa mi viac pačia a aj tvar :) asi je to tým profilom aj ako píšeš.
zajtra idem na stehy, lave prsko ma pobolieva, aj v noci chrbat, ale musím to všetko vydržať :))
som spravila prave taký rýchli pohyb ako som zatvarala okno, ma zabolel lavý cecík, jaj ha :(
už aby boli imploše pekne prirastene a usadene _)
zajtra písni zlatko

lilabmw

ewellka

no vies co moc ma to ani nezaujima lebo chcem ES ale dobre vediet ked sa nahodou budem musiet rozhodnut pre nejake ine.Ja som v celku spokojna s tymito Mentormi krasny tvar vsetko len to ze su ich mam ako kamene no :-)A viem preco sa ti pacia viac lebo maju extra vysoky profil a to mentory vtedy este nemali tearz uz maju ale najväcsia velkost je 480 skoda sak snad casom spravia aj väcsie velkosti .Ja si myslim ze vsetky su dobre kazde niecim inym :-) a co uz sa ti pekne tvaruju co?Chrbat neboli?

queen

silia
lilabmw
bimbi

mam ich cez 6 rokov, ale značku veru nepamatám ... Robili mi to v Ružinove v nemocnici. Naposledy som bola na sone asi pred 2 rokmi, vtedy to bolo ok (aspon dufam)Vobec neviem kedy sa to mohlo stat, nejako som silikony ani nepomyslela, mala som iné starosti (kojila som) až ked som prestala kojit a prsia opadli, nadobudli hrzný tvar, som sa tým začala zapodievať.
Išla som proste Mladekovi na konzultáciu, on len tak medzi rečou spomenul, že by som si mohla dať urobiť aj sono, že v NR na poliklinike ma hned zoberu, tak som tam hned aj išla a pani zistila, čo zistila ... V okoli prasknutého implantátu boli práveže take zrnenie (bledé prskance) alebo ako to mám nazvať... Ten čo je v poriadku, jeho okolie bolo čisto čierne. Inak, že moje prsia sú v poriadku.
Preto rozmýšlam, že poviem doktorovi nech mi ich odloží, chcela by som vidieť čo som v sebe nosila...
Neviem ako často sa to stáva, to som sa chcela práve tu vás opýtat, čo sem chodíte dlhšie, či tu bol niekto s takýmto problémom, že by mal implantát prasknutý ???

ewel007

lilka

neviem či to teba zaujimalo ale neaka kočka sa pýtala na mentor a nagor značku, mne sa viac pačia tieto nagor imploše ako ich mam, ako čo som mala mentor imploše..aspon môj pocit, kedže to môžem posudiť :)