Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

tak ja neviem mne tú podprdu bolo vidno pod všetkým, nevedela som zamaskovat ten vrch, ja som mala takú čiernu čo má ramienka na také hrubé suché zipsy a tie mi vyčnievali z pod všetkých trčiek pri krku...neviem či chápete, a v tielku ani nevravím...jedine v mikine po bradu zazipsovanej nebolo nič vidno

silia

nela7

no ja som ešte taká "čerstvá" :D 6. deň po a práve som začala písať prácu do školy..zo dňa na deň je to lepšie, len prsíčka občas bolia, svrbia či zaštípu alebo mám pocit akoby som tam mala kamene..všeliaké pocity..no ináč v pohode až na ten chrbát a nato, že mi treba sedieť pri PC :(

lilabmw

nela 7
ked ides nato?pripravena?som strasne zvedava na pracu Cabana potom a samozrejme na tvoje foto a info ci si bola spokojna a tak ...dost mi to pomoze :-)

lilabmw

romi

moja ja som uz po opke ja idem na reopku teraz teda dufam :-) prve prska mam od Ocenasa velka spokojnost len ja som u neho v LV bola a tam uz neoperuje tak preto hladam ineho nejakeho lebo v BB ma vysoke ceny hrozne a tolko nemam nato zase takze tiez trosku musim kukat na cenu preto som sa rozhodla skusit Sisku ale este niesom na 100% rozhodnuta tento tyzden snad budem mat po konzultacii so Siskom tak som zvedava ako sa rozhodnem a ked tak kedy mi da on termin :-)

gabbyy

Nela no neviem tak si ho kúp teda ak ti treba. Nie nemyslím ja mám na sebe aj teraz iba tielko a vôbec to nevidno

Nela7

gabbyy

hm, ta sprcha bude pre man iny kriz :-(...ja neviem do kelu, mne este aj v telefone ta baba co vybavuje tel. povedala "prineste si so sebou papuce, pyzamo na gombiky a dobru naladu"...neviem co teraz spravit, ci zhanat nieco na gombiky ci prist len tak...ja sa len bojim aby to zbytocne nekricalo, viem teraz je zima ese cca mesiac to uhram svetrikmi, mykynami atd. ale co potom april byva uz celkom teply...neprisvita ani neni vydlo obrysy??ja som si objednala ciernu...

gabbyy

Cicamica ja som letela Vcera a to som bola 12den po. Dokonca a detmi a ja som teda necitila ziadny Rozdiel. Viem ze sa moze letiet uz po 48hod ale vacsinou odporucaju po cca 2tyzdnoch ale to kvoli komplikaciam ktore mozu nastat po operacii