Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

Luca123
naozaj mas pekny zaklad, preto ti aj vybral tie okruhle, ja som mala prsia male, a trosku vykojene, tak mne odporucil anatom. impl.,
Ja som velke bolesti nemala, akurat ranne vstavanie bolo horsie, soferovala som na desiaty den, ked som sla na kontrolu. Kazda z nas to ma inac, neboj zvladnes to;)))

Luca123

Mahulienka

ked zbadal moje teraz tak povedal, ze je to suepr zaklad a skoda dat take male. Tak som to nechala na neho. Akoze ja osm so svojim spokojna lebo su pevne, len su male :)
A ako dlho ta to bolelo? Po akom case si mohla soferovat a tak?

mahulienka

Luca 123
Ano, doktorko je velmi fajn, a urcite ti urobi krasne prska;)) No citala som, ze si pred konzultackou rozmyslala nad velkostou okolo 300ml, to ta musel prekvapit ked ti odporucil 450;)), ale dobre spravil...

Luca123

Mahulienka

Ja sa len bojim, ze to bduem mat moc velke gule :)
Tak uvidim, verim mu. Dr. Cerven je genialny a vidim, ze ma skvelu pracu.

mahulienka

Luca 123
ja mam anatom. impl., a rez pod prsom, tebe tie okruhle urobia vacsi objem v hornej casti, uvidis, budes spokojna;)

Luca123

Takze to mas gulate ako to pozeram alebo ne?
Lebo ja mam mat 450ml gulate eurosilicony, pod pazuchov a pdo sval, tak ci to mas podobne, lebo som z nich unesena :)

M.i.r.u.s6

ewel
tak tak aj ja som to tak len som musela rypnut to ja tak rada obcas:)))
no ano ked poklesnu mozno pojdes ved vsetko ukaze cas no nie?

ewel007

Mirus

nie moja už väčšie nie, myslela som to tak, že ked mi por rôčkoch poklesne alebo tak, ja som teraz max spokojna, a netreba to prehanať, všetkeho vela škodi :))