Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ewel
No ved ty si verná zakaznicka, take si treba vážiť :-))
Ja som sa cudovala že len 1 noc si mala byt normálne, lebo ja som hned do zmluvy vyfasla 2 noci. Aj 1x si bola len 1 noc hodpitalizovana ?
Zrovna čakám na internom, uz nech je po všetkom lebo som dost unavena zo všetkého, hlavne psychicky...

ewel007

Mirus

moja, druhe neplanujem, možno vôbec..
ja som od začiatku chcela velke prsia, a ako som prišla s kliniky domou prvýkrat som vedela že pôjdem ako to bude možne do reopky kvôli velkosti,aj som to dokimu hned oznamila na stehoch :D
vieš je to vidno že mam silikače, na tebe si pomyslia chlapy, že krásne velke prirodzene, ale mne to nevadí :))
hlavne, že nemame komplikacie,a myslím, že môžme byť max spokojne draha :)

M.i.r.u.s6

ewel
jaj moja tak to mas fajn uz aj nad druhym trebao pouvazovat ci???
ano mame malu redajnu takze tak nejak spolu bojujeme:) ako ja som spokojna ale ked take koceny ako ty:) a ine mate take maga ta vtedy mam taky pocit preco nie ja:)))ale nie ja som spokojna len som zvedava na konecny stav

Luca123

Baby dakujem za radu s tou antikou. Nebudem teda stresovat a zbytocne riskovat, ze sa mi to cele otoci hore nohami :)
Po kolkych dnoch ste isli do prace ludia? 10.den stichy a pak ste normal fungovali, ci? A ako ste to mali so soferovanim?

ewel007

Mirus

hej moja, mam skoro 5ročneho čertika, a najradšej by som išla do prace už zajtra :)
vy asi s manžel podnikate? trošku si si oddýchla :)) a aspon nebudeš tolko myslieť na kozy :D

jaruska222

Ahojte kočky.
Už som tu dlhšie nebola,akosi nebol čas ako som začala pracovať. Chce sa s vami poradiť. Mám nejaké bolesti v ľavom prsníku. Neviem či som to prehnala s robotou alebo nastávajú nejaké komplikácie. Mám ho bolestivý na boku na dotyk,s času na čas vystrelí nejaká bolesť a tlak na jazvu. Trvá to takto už druhý deň. Som 4týžne po operácii. Niekedy v noci s toho ležania dostávam také zvlášné krče do celého tela. Myslíte že tie bolesti sú ok alebo sa mám začať obávať kontraktúry.Mám fakt strach...

M.i.r.u.s6

ewel
no niet ako tebe mas 1dieta ci ako??jaj tak ja uz od zajtra poriadne zacinam zarezavat dost bol zneuzivany moj muzicek:))j ked by velmi cel este by som ostala doma:)ale nie uz treba makat

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano kuk ked ich tu da a nem boj ako aj lilka pise vsetko ce svoj cas a ano tvoje su anatomy takze hore menej a v podprde viac taka prirodzena budes:)

lilabmw

nela7

ono moja to dost zavisi aj od prsok ake si mala predtym ked si predtym mala spicate tak aj teraz budu trochu spicate a plus ty mas anatomy takze necakaj ze budes mat take gule ako my co mame gulate.Tvoje budu finalne viac prirodzene ale vsetko chce cas nestresuj este kedy mas ist na dalsiu kontrolu?Ja som ich mala spuchnute tak riadne asi skoro 2 mesiace takze v pohode.jasne ja som mala vsetky kontroly v BA uz potom.