Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

ewel
ved jasan reco nie ak to tebe vyhovuje tak preco nie ty kks maska ze vymena ajajajaaj niekto nam ce prekonat aj playme no oki ved sa kukneme na to:))

queen

Ewel
Ďakujem pekne :-)
Ja som tiež rada že neidem hned domov, budem tam oddychovať, spat a nechám sa obskakovat, xixi

ewel007

Mirus

možno sa rozhodnem pre druhe ked bude potrebna výmena iplošou, ale to budem už asi stara, ale dnes je to moderne nie ? :D
no dokiho som zaskočila, ale sam povedal, že videl od začitaku že asi nezostanem pri tých 500kách :))

M.i.r.u.s6

ewel
no ked ti staci jedno ja mam 2 a to mi staci:))
ved jasan kazdemu sa ine paci a ty si si sla za tym co chces to je super:) ano ano ja budem prirodzena kozana:))) tak ale dok musel mat pri stehoch s teba teda aku obrovsku radost:))) ale preco nie

ewel007

queen

no veru :)) ale nie..
ked som bola na opke tak jaska dva dni, v pondelok opka, streda domou, ale ked ides na reopku tak pušťaju domou na druhý den, predsa len tam je už to miesto a tak, ale kedže som dostala horučku, tak som ešte zostala o den dlhšie, ale som rada, lebo fakt to najhoršie som si pretrpela na klinike, a doma už oki, a po stehoch už tiež uplne super :)
držím ti moja palce, nech ti to rýchlo ubehne a nech už máš uspešne a hlavne bez komplikacii po :)