Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

stember
no ja teraz nosim podprdu 75D, a kosiky su mi len tak, tak, takze ja tie 4-ky mam, ale velmi zalezi aky mas ty zaklad, obvod hrudnika..., mne tiez doktor povedal, ze budem mat 90 cez po opke a mam 94;))

Majka1910

anonym_76
kludne sa pytaj.. pod prisami vobec netusim kolko mam :) to som si nemerala, cez prsia mam 85cm a vysku asi 170. odmeram este pod prisami a dam ti vediet potom

Majka1910

elissa
ja som bola len u cervena na konzultacii a hned som si povedala ze to je on. velmi mily. bola som tam aj s priatelom tak aj s nim sa rozpraval, srandoval s nim.. uvidis ze zaposobi aj na teba. a trska ti co navrhol?

stember

Mahulienka
Ja idem 23.3. k dr.cervenovi.A mam navrhnute 445 anatom. A tiez tie miery ako ty....budu to aspon 3 ???? Dik za odpoved...bojim sa aby neboli velke..

Elissa

Majka1910

Presne ako vravis:) Urcite su prsia dolezitejsie, len si ani neviem vybavit ten pocit bez nechtov :-) Uz je to moja sucast, ale predycham to :-) Myslim, ze to je najmenej. Urcite budem volat casto, uz dnes som mala take nutkanie sa ozvat do Novamedu, ale objednavala som sa v piatok, tak pockam a skusim sa ozvat koncom tyzdna. Vzdy som vahala, Trska - Cerven, tak pojdem na konzultaciu a uvidim, ako na mna zaposobi. Ale baby ho chvalia, tak myslim, ze dojem bude urcite pozitivny. :)

Majka1910

anonym_76
zo zaciatku boli strasne napate, ta koza.. postupne sa to zacalo tak uvolnovat, ale vobec neviem ze za aku dobu zacali makknut, nejak som to ani nesledovala.
neboj doktor je kuzelnik a urcite ti spravi krasne prsia

anonym_76

Majka 1910
dakujem za odpoved, a kedy ti prosim ta po opke zacali maknut prsicka? ci si ich mala od zaciatku pekne makke?
dufam ze aj mne cerven take pekne urobi, ako su tvoje ..erika