Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

to som jej este v piatok posielala taku foto v podprde, v nej to vyzera tak normalnejsie celkom...ale este ju sem nedala...oki potom mrkni

M.i.r.u.s6

Nela7
ako nedostatk koze ked ti tam take impose vosli tak musis mat na ne tolko koze nie??aspon ja si myslim vidim ze si isala zajacikovi tak co bude neve foto oki kuk ak tu budu a neboj vsetko bude ako ma byt

Nela7

pipaaa

ma raz odbil, ale to som bola chora, mi odmietol aj predoperace spravit...ale dobre urobil, lebo aj tak by ma asi nezoperovali a keby aj hey, tak liecba by bola asi ohodne horsia, pretoze som nasledne dostala silne kasle...

M.i.r.u.s6

ewel
asi tak ako vravis:)))
jaj tak to uz vydezis ja som 6tty nosila takze tyzden pre teba bude akurat a zbehne to inak si pn ci ako??

Nela7

Luca123

ahoj ja som tiez pred opkou nevysadzala antiku, a pohoda, dolezite je aby to lekar vedel, keby chces vysadzit antiku musela by si vraj minimalne 3 mesiace pred opkou a aj viac!...takze to neni ziaden problem! .-)

ewel007

Mirus

neboj ked das ešte push up po 3mesiacoch, tak chlapy ti do oči pozerať určite nebudu :))
Tak ja som moja oki, ešte týžden si pobudnem v skafači :)) a potom šup podprdu.

pipaaa

Nela7

mne uz nervy pracuju :-D cim viac sa blizi termin, tym viac stresujem ze ci vsetko bude ok a dobre to dopadne..ale stvrtok idem este k internistovi tak snad mam neodbije, ze mam zle vysledky a nakoniec nepojdem nikam :-(