Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Elissa
myslim, ze robis dobre, ked cakas na cervena. je naozaj odbornik, aj ked nehovorim ze iny nie. ja myslim ze do novembra sa urcite nejaky termin uvolni, len musis volat a volat:) a niekedy aj tu nejaka holka nemoze ist na konzultacku tak tu ponukne svoj termin. nechty som aj ja mala pred operaciou a museli ist dolu. ale tak radsej prsia ako nechty, nie? :)

Majka1910

anonym_76-erika
ano ja mam ten natural gel a prsia mam uplne makkucke, ako svoje.. azsa s priatelom cudujeme ze ake to je makke :)

Elissa

Majka1910

Dakujem moja, este nemam termin opky isty. Zatial mam len konzultaciu, ale budem bojovat aj kazdy tyzden o to, aby ma supli na nejaky skorsi termin :-) Zatial som bola na konzultacii u dr. Trsku, ale rozhodla som sa pre Cervena, vzhladom na mnohe reakcie na jeho pracu. Takze zatial len cakam, ako sa vyvinie situacia. Konzultaciu mam az na november, ale dufam, ze sa postasti skor. Dovtedy zbieram vsetky mozne info :-))

Uhm, ja to bez nechtikov nevydrzim asi :-)) Ale co neurobim pre prska :-)

anonym_76

Majka 1910
Ahoj, ako dobre ze si tu.chcem sa ta opytat,ty si pisala ze mas ten natural kohezivny gel. mas makucke prsia? erika

Majka1910

Luca123
ak ides k cervenovi do BB tak antiku musis vysadit mesiac pred operaciou. mas to aj v papieroch pisane.Viem ze ked operocal v pezinku tak to nebolo potrebne, ale ked ides do BB tak musis.

Majka1910

Elissa
v tej cene je zapocitana len jedna noc na klinike- ja som bola operovana v BB. Ale ak by si mala nahodou nejake komplikacie tak urcite si ta tam nechaju dlhsie.
Nechty musis dat dole, nemozes mat ani nalakovane. Inak to mas aj na papiery co si od doktora dostala, teda ak uz nejaky mas.
kedy ta caka operacia?

anonym_76

ahojte baby,
chcem sa vas opytat,tie co mate Eurosilikony anatomicke, alebo plnene natural kohez.gelom, mate prsia makucke? dakujem erika