Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

ahojte kočky,
tie, ktore ste boli zoperovane u Cervena (nezalezi ci v BB alebo ZV), v cene zakroku je 1 noc na klinike ci 2? Alebo to zavisi od prip. komplikacii? A este ma zaujima, ci je potrebne pred celkovou anesteziou si dat odstranit gelove nechty - pri lokalke som gelace neriesila, len neviem ako je to pri tejto opke. Raz som citala ze treba, potom ze nie. Sama neviem:)

angie77

menndy

aké ideš mat? už vieš? projekcia je miera, ktorá udáva kolko cm bude mat implantát hrúbku...čiže vystúpenie smerom od hrude..chápeš?

M.i.r.u.s6

jaruska222
mja ako neviem co s tym mozes mat ako to lave prsko je dost dlho citlive a tak ale snad nejaka baba co ma s tym skusenosti ta upokoji a bude to vsetko ok drzim ti prsty:)

angie77

jaruska222

neboj, ak si si neni vedomá že si si ho v práci sama nejako natiahla,naozaj sa neboj, po 4 týždnoch to ešte môže byt a mám tu odkukané, že práve ten lavý prsník potrápil viaceré z nás, bude to asi tým, že lavú stranu menej namáhame v živote a tak jej chúdatku teraz dlhšie trvá kým sa spamätá z toho šoku že aj tam vôbec existuje najaký prsný sval :)))) nejdeš dostat menzes? aj vtedy to môže byt citlivejšie

jaruska222

Ahojte kočky.

Už som tu dlhšie nebola,akosi nebol čas ako som začala pracovať. Chce sa s vami poradiť. Mám nejaké bolesti v ľavom prsníku. Neviem či som to prehnala s robotou alebo nastávajú nejaké komplikácie. Mám ho bolestivý na boku na dotyk,s času na čas vystrelí nejaká bolesť a tlak na jazvu. Trvá to takto už druhý deň. Som 4týžne po operácii. Niekedy v noci s toho ležania dostávam také zvlášné krče do celého tela. Myslíte že tie bolesti sú ok alebo sa mám začať obávať kontraktúry.Mám fakt strach...