Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Iveta a all
Ja som vyskusala vcera asi vsetky podpiry v obchode.ale raz vyliezala bradavka inokedy prsnik pod pazuchou alebo tlacil kosik tak ze to bolelo alebo nadvihoval cely kosik.oplati sa akusat a mat to pohodlne...pani v predajni pozrela na prsia a hned vedela co potrebujem.vdama za take predavacky...mam 10 pohodlnych podprd a klud...

vikusik99

all
caute kocky...tak, ja uz som po...citim, sa celkom fajn..Dnes, som dostala menzes..tak, ma prave prsko viac boli...tak, akokeby palilo:-/..mali ste niektora take pocity?Inak, kocky, ktore mate pred...nebojte saa, da sa t zvladnut, nie je to take strasne..a velmi sa tesim...lebo, konecne mam prssia:)))

Matulka23

BritneyBitch vanes

ďakujem kočky :) zatiaľ nepociťujem žiaden strach, ale myslím, že ráno sa to rapídne zmení :) ako budem môcť hneď napíšem pofotím :)

nadranka

barboraF

Ahoj, áno, stačí ti jedna konzultacia. V pohode to zvládneš, ja som mala takmer rok sa na to psychicky pripraviť a zariadiť si veci okolo rodiny, syna, atd. Minule som videla tu na fóre takú tému ohľadom plastiky nosa u dr. Červeňa, skús pokukat, ta kočka sa pýtala ľudí všetko dopodrobna. A už to ma úspešne za sebou :-)

Iveta84

Smejo

Uz nemam ten link. Ale bolo to o predajkyni podprseniek ktora hovorila ako spravne treba kupovat podprsenky a ze drviva vacsina zien nosi zlu velkost. Co som aj ja sama zistila :) a ty si mala tu poslednu pdprdu s malym obvodom a velkym kosikom. Presne ako aj ona radila...

lluciaa1211

So.nickaa
Jazvy som si videla včera prvýkrát. Bola som na vyber stehov a myslím že v pohode. Aj on povedal že sa dobre hoja, len sa čudoval tým modrinám. A to ich mám už pekné oproti tomu aké boli.
Podprdu že mám nosiť 4-5 týždňov ale že keď niekam idem tak môžem nahodiť normalnu. Ja som na materskej, takze keď som doma tak mám skafandrovu a len keď pôjdem s malou do mesta tak si dám normalnu.
Tuto pooperačnú si dam trochu upraviť, lebo na pleciach sú suché zipsy a tie odstavaju, ale bez toho bude v pohode.