Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

Babulky, tak zajtra mám svoj veľký deň :) bola som dnes ešte na konzulkačke s 3D vizualizácou budem mať 255-295ml uvidí sa ešte zajtra či menej alebo viacej, Mentor, pod žľazu

Baby, mne sa to zdá, že je to veľa, keď to budem mať pod žľazu čo myslíte?

Titten

BarboraF,

ja som u Cervena nebola. Konzultacku mi vmarci dal na posledny novembrovy datum, opka asi ledva v 2014 by bola vraj... Ja zas kvoli praci a detom nemozem take, ze jej teraz sa uvolnilo, pridite. Ja som potrebovala fix termin, aby vyhovoval aj pracovne aj sbopaterou deti a nie zas cakat na opku pomaly rok a pol.

matik8

BarboraF

Ja som viac ako spokojná, uz od konzultacky cez operaciu az po kontrolu skvele, skvely pristup atd, dr.cerven je jednicka. Vie co robi, robi to velmi dobre rad atd..ved asi vies a pocula si same chvaly a len tak si sa k nemu neobjednala :)

barboraF

nadranka
ahoj,mozem sa ta spytat,ty si bola u cervena na prsia aj nos sucasne?? Ja tiez nad tym rozmyslam. Da sa to dohodnut na jednej konzultacke? Ako si to zvladala po operacii? Dakujem.

barboraF

Titten
Mna potesi kazdy datum,ktory bude aspon o nieco skor:-)) som nedockava.:-D a ako si spokojna s jeho pracou a pristupom??

barboraF

matik8 dakujem za radu,urcite to budem skusat,mna by potesil aj o mesiac skorsi termin :-) .... tak to si mala super a ako si spokojna s jeho pracou?

Titten

barboraF,

ja mam este k cervenovi konzultacku na 29.11 ak by ti to pomohlo. Zatial som to nerusila este, ze mozno ci kamoska by nesla k nemu. Ved este je cas tam volat a rusit ajajaaaaj, ale aj tak to nie je nejako moc skor ako tvoj januar :(

Nena1

pooperačné podprsenky majú iné číslovanie ako klasické. Viem to aj od doktora, aj z vlastnej skúsenosti. Pooperačnú mám 75A, ale v skutočnosti budem nosiť 75 C-D