Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Titten

Heej len jednu.. viac by som nedala.. doma je doma.. deturence su zlate.. ten trojrocny mi stale fuka didi a ruku a boji sa ma aj chytit.. jeejda, keby som grcala, tak je dobre, ja som len grgala a nic uz po tom zo mna nesko.. ani ta injekcia nepomahala.. a mne bolo zle aj z lieku proti bolesti, co mi pchali do zili.. ale terqz jefajn a zajtra si mozem dat dole obvazy. Sa tewim, lebo ma strasne tlacia..

Allice

Ahojte kočky, hlasim sa pár hodín po zákroku. Pocity sú na moje prekvapenie len prijemne... , nakoľko prska sa mi páčia, pekne stoja v lahu, bolesti sú minimálne a fakt musím povedat, že sa cítim fajn.

Titten

bibi13,

no ale uz bude len lepsie. Super si to zvladla. Bola si len jednu noc na klinike?
Mne liek na vracanie pomahal, ale nie na furt, ja som zvracala viackrat, ked doznel ucinok. Ale aspon prisla ulava.
Najlepsie, ked som sa strojila na wcko, ze zas mi zle doslo, jak som hodila tycku, tak sestricke vravim, uz je dobre, podme na wcko, treba to vyuzit, ze teraz sa mi da ist :D

nadranka

bianka77

Dohlásiť sa to podľa mňa dá, skús tam zavolať. Ja som rada, že som to mala pod jednou narkózou.

bibi13

Titten,

Ja som bola vcera.. a tie puncochy som mala mat az do dnes, ale sestricke som pvedala, ze to nezvladnem a volala lekarovi a ten povedal, ze si ich mozem dat dole.. nastastiee.. inak by ma slak trafil.. inak z narkozy som vracala aj ja.. len raz teda, ale celu noc som grgala z toho..mne vadil aj liek od bolesti do zili..

Dnes som videla aj matulku23 (tusim tak ma nick).. som zvedava, co napise ona..