Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

bianka77

ahoj moja, dakujem za upokojujuce slova. Ja som si myslela, ze sa maska dava automaticky ako prva pri uspavani, asi som prilis pozerala dr. housa :-)) Ale presne ako pises, prezijeme :) To su uz len take drobnostky, skor je to taky "strach" z neznameho. Ale to je prirodzene si myslim.

Este som sa chcela spytat, Teba doktor aj pomeral na konzultacii, pokreslil, skusal elasticitu koze a taketo veci? Lebo mna nie, pred tym na konzultacii ma iny lekar aj pokreslil, viac meral. Tak ma to prekvapilo trosku. Ale ja plne doverujem sikovnych rucickam pana doktora:) Ma to iste v oku.:-)))

Iveta84

Tiiten zlato

Ja som pozerala rozmery tvojich 330 a mojich ak teda 350. A teda je tam rozdiel iba milimeter. Ty mas stredny profil a ja mam mat vysoky. Cize v podstate tym padom totozne velkosti by sme mali. Ja som rozhodnuta pre plne C ze chcem a nech doktor rozhodne tu velkost.

Matulka23

Iveta84

áno, mám v galerke foto, mám pevné jednotky :)
len, keď sú pod svalom tak 10-20% sval pritlačí, žľaza nie ostanú také veľké aká sa dá veľkosť