Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Bibi13,

ty si teda mala opku vcera?
puncochy ti nedali potom dole?
mne nohy bandazovali pred opkou a po prebrati mi to doktor prisiel dat dole.
Myslela som ze aj ty si v utorok bola ako vikusik99

Titten

Inak mne na konzultacke skusal aj elasticitu koze aj hrubku tuku a zlazy, vravel ze aj pod zlazou by sa mi dali pekne ale volila som pod sval.

Titten

Vikusik99, bibi13

gratulujem baby. Uz mate najhorsie za sebou.

mne akurat muz vlasy umyl. Dnes mam 3ti den po oke a citim sa dobre. Este sice chodim ako robocop ale pocity fajn aj ucesat sa mi da trochu.
rozmyslam, E buduci tyzden by som z domu pracovala a pnku si v piatok zajtra ukoncila.
stale mi ale jest nechuti, velmi divne asi ma ten spodok skafaca tlaci na zaludok.

Stela77

angie77
Jeej, super...teším sa s Tebou, patríš totiž k ženám,kt.som sa zamerala na komentáre, snáď od samého začiatku, nakoľko som volila toho istého operátora ako si mala Ty a ďalšou vecou bolo, že vekovo sme asi tak rovnako ... dúfam, ze Ti to nevadí:) naozaj si mi veľmi pomohla pri mojom rozhodovaní a za to Ti patri moje veľké ĎAKUJEM!!! Prajem Ti radosť z prsíčok, mnoho pohľadov do výstrihu a úsmev na tváričke :) je užasne nájsť takúto stránku a ženy s podobným osudom :)

bianka77

elissa

Strach je naozaj prirodzeny,vraj je to znak dusevneho zdravia...myslim normalny :) Ze je chore, ked ho pred operaciou nepocitujes....to hovori jedna anesteziologicka vzdy pred uspavanim kazdemu kto sa boji :)

Mne zmeral len obvod pod prsiami,cez prsia....mala som rozpazit ruky....nekreslil nic. Ale pomackal mi ich riadne :))))
Tak ale ja mam elasticitu...som odkojila dve deti...som mala dudy ako svet :) Aspon mne sa vtedy zdali...takze koza je nachystana :)
Skoda, ze nevieme kto ide este s nami.....
A ty uz nemas druhu konzultaciu...lebo vraj kedysi byvali dve...ja neviem ci je to pravda. Alebo asi iba ked je to treba..

barboraF

Matik8
Dakujem uz som to vsetko podrobne precitala ;-) Ja som rada,ze som sa tu stretla s uplnou ochotou,ste super. Ja sa bojim len rekonvalescencie kedze chcem oba zakroky naraz a mam malu dcerku ale ked clovek chce da sa vsetko :-)

Martina210

angie77
Ahoj :-)pekne si to napisala.Ja sa tiez neviem dockat kedy sa to uz zahoji.Necitim bolest,mozno sem tam pichnutie v hornej casti co sval.Stale nosim tu pooperacnu aj pas na noc aby nesli nejak do stran ked lezim.V pondelok budem 6tt od opky.
Mozem sa spytat,tie vstrebatelne stehy ti sami vysli ci si vytahovala ich.Mne trcia na oboch jazvyckach,nechytam sa toho,nech doki na kontrole to pozrie.
A len tak mimo: som si na mojich prsiach od zaciatku vsimla ze na pravom prsku zhora je trosku oblucik,a lavy je tak zhora,akoby anatom.Uplne su rovnake,aj bradavky mam v rovnakej rovine,nechapem.Som si myslela na zaciatku ze trosku opuch to je,ze chce to cas.Po mesiaci som natierala lioton gel,ale stale je to tam.Neze by mi to vadilo,to musi ten co o tom nevie poriadne pozerat aby si to vsimol.Len mi to je cudne,moznoze sa to este upravi,mozno sval trosku neskor reaguje.

bibi13

Caute babulky moje,

Tak aj ja uz mam pooooo...;)
Vcera otras hroza.. z tej narkozy.. inak sa bolesti daju zvladnut.. a este mi hrozne vadili tie puncochace..;)